13. Uluslararası Moleküler Biyoloji ve Genetik Kış Okulu Başlıyor

314

İÜGEN’in gelenekselleşen etkinliği olan Uluslararası Katılımlı Moleküler Biyoloji ve Genetik Kış Okulu’nun on üçüncüsü 4-6 Mart 2016 tarihinde İstanbul Üniversitesi Prof.Dr.Cemil Bilsel Oditoryumu‘nda gerçekleşiyor!

Her yıl olduğu gibi bu yıl da yurt içi ve yurt dışından davetimizi kabul etmiş çeşitli konularda bilimsel çalışmalarına devam eden bilim insanlarıyla dopdolu geçecek 3 gün için sizleri de Kış Okulu’muza davet ediyoruz!
4-6 Mart tarihlerinde görüşmek üzere!

Ön kayıt formuna;
http://www.iugen.org/tr_TR/13-winter-school-registration/
adresinden ulaşabilirsiniz.Konuşmacılarımızın tamamı, etkinlik programımız ve diğer etkinlik haberlerimiz ilerleyen günlerde etkinlik sayfamızda paylaşılacaktır.Detaylar için sosyal medya hesaplarımızı ve etkinlik sayfamızı takip edebilirsiniz.

13-Uluslararasi-Molekuler-Biyoloji-ve-genetik-kis-Okulu-basliyor-02XIII.Kış Okulu’muzda bize eşlik edecek hocalarımızdan bazıları:

Francis Crick Enstitüsü’nden Nobel ödüllü araştırma konusu “Key regulators of the cell cycle” ile Sir Prof. Tim Hunt.

University of Cologne’dan “Immunology of MUC1 and Advancements in the Development of MUC1 Glycopeptide Tumor Vaccines” konulu araştırmasıyla Prof.Franz-Georg Hanisch.

İstanbul Teknik Üniversitesi’nden, Biyoteknoloji ve Biyomühendislik konulu sunumunuyla Doç.Dr.Fatma Neşe Kök.

Ankara Üniversitesi’nden, Rejeneratif Tıp konulu sunumuyla Prof.Dr.Yaşar Murat Elçin.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ‘nden Girişimcilik konulu sunumuyla ,Tekirdağ İl Genç Girişimciler İcra Kurulu Kurul Başkanı Hülya Perin.

Haliç Üniversitesi’nden Denizlerde Biyolojik Çeşitlilik konulu sunumuyla Yrd.Doç.Dr. Baki Yokeş.

*Basın bültenidir.