4. PİTEK Günleri Kocaeli Üniversitesi’nde Düzenleniyor

505

Kocaeli Üniversitesi IEEE Öğrenci Kulübü tarafından bu sene  4.sü düzenlenen Profesyonel İş ve Teknoloji (PİTEK) Günleri, Kocaeli Üniversitesi Baki Komsuoğlu Konferans Kültür Ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

4. PİTEK-gunleri-afis
Üniversite Medya Birliği’nin medya sponsorluğunu yaptığı ve üniversite öğrencilerini kendi sektörlerine yön veren firmaların yetkilileriyle buluşturarak öğrencilerin iş hayatında karşılaşabilecekleri zorlukları görmesini, kariyer tavsiyeleri almasını, son çıkan teknolojileri tanımasını amaçlayan 4. PİTEK Günleri etkinliği 27-28 Nisan tarihlerinde Kocaeli Üniversitesi Baki Komsuoğlu Konferans Kültür Ve Kongre Merkezi‘nde gerçekleştirilecek.

Etkinliğin katılımcıları arasında; Koç Holding Türkiye Pazarlama Müdürü, SIEMENS İş Mükemmelliği Türkiye Direktörü, KariyerNet Kıdemli Etkinlik Yöneticisi, Fizikist Kurucuları, GittiGidiyor Ürün Pazarlama Müdürü, LinkedinMüşteri İlişkileri Yöneticisi, Çalık Holding Yöneticisi, HB Elektrik Genel Müdürü yer alıyor.

27-28 Nisan tarihlerinde Kocaeli Üniversitesi Baki Komsuoğlu Konferans Kültür Ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek 4. PİTEK Günleri etkinliği ücretsiz ve sertifikalıdır.