Fransız Kadınlarının Gizemli Stili

270

Dünyanın en çekici kadınları arasında yer alan ünlü Fransız kadınlarının çekicilik sırlarını araştırdık ve sizlerle paylaşıyoruz. Merak edenleri buraya alalım hemen!

Öncelikle Fransız kadını yüksek kaliteyi, klasiği ve bunu kendine özgün biçimde uyarlamayı sever. Bohem, vintage, minimalist ve modern bir stile sahiptirler. Zarafet  onlardan sorulur diyebiliriz. Lüks moda markalarının birçoğu Fransız Moda markasıdır. Chanel’den Givenchy’e hepsinin vizyonu ortak; zeki, zamansız, sofistike ve yine de çekici!

Bir Fransız kadını, gün içinde doğal ve pastel tonları tercih etse de geceleri kırmızı, mor ve hardal sarısı gibi koyu ve dikkat çekici tonlara yönelebilir. Trençkot ise stillerinin vazgeçilmez bir parçasıdır.

article-1047662-00B4F0E000000578-128_306x862 fransız-danteli-kabarık-abiye-elbise

Onlar için stil sahibi olmak yalnızca modaya uygun güzel kıyafetler giymekten oluşmuyor. Naturel bir makyaj, cilt bakımı, etkileyici ve özgün stil ile uyumlu kaliteli bir parfüm ve bakımlı ancak doğal bırakılmış saçlar… Hepsi Fransız kadınının cazibesini yaratan en önemli noktalardır.

blogger-image-1218938592

Fransız kadınları doğru parfümü seçmenin ve parfümleri ile geçtikleri her yerde imzalarını bırakmanın cazibesini çok iyi biliyorlar. Fransız kadınlarının parfüm seçimleri de, yine stilleri ve doğallıklarıyla eş gerçekleşiyor.

fransız-danteli-dar-kesim-mini-abiye-elbise

Bir de Fransız kadınlarının abiye seçimlerine göz atalım. Oldukça asil duruşu ve her tarzda kadına çok yakışması, kadınların Fransız danteli abiye elbiselerine olan ilgisini arttırdı. Günümüzde hatta günlük elbiselerde bile çok kullanılan Fransız danteli son günlerde en gözde modeller arasında. Başka renklerle şık ve güzel alternatifler getirilse de hiçbir kadın hala siyah dantelli abiyelerden vazgeçebilmiş değildir.

Ve ‘‘Fransız kadınları gösteriş yapmak için değil iyi hissetmek için giyerler.’’ sözüyle son noktayı koyuyoruz.

 Marion-Cottillard-Stili-11 images

                                                                                                                                HAZIRLAYAN:BETÜL TEMUR