Akare fuarlarının bu dönem de medya sponsoruyuz!

375

15 senedir farklı ülkelerden gelen üniversite ve dil okulları ile yurtdışına eğitime gitmek isteyenleri buluşturan Türkiye’nin en büyük eğitim organizasyonu Akare yurtdışı eğitim fuarlarının bu dönem de medya sponsoruyuz!

Etkinlik Programı

6 Mart  İstanbul Anadolu Yakası Kozyatağı Hilton Otel

7-8 Mart İstanbul Avrupa Yakası Harbiye Hilton Otel

10 Mart Ankara Sheraton Otel

12 Mart İzmir Hilton Otel’de sizlerle.

Farklı ülkelerde eğitim görmek isteyenler için düzenlenen Yurtdışı Eğitim Fuarları’nın, öğrencilere sunduğu en büyük fırsat, yabancı okulların kayıt yetkilileri ile yüz yüze tanışma imkanı! Bu büyük avantaja sahip olmak isteyenler Amerika, İngiltere, Fransa, İspanya, İtalya, İsviçre, Avustralya, Norveç ve Macaristan okullarının yer alacağı bu fuarı kaçırmamalı.

Yabancı okul temsilcileri, fuar boyunca gelecek binlerce kişiye, okul ücretleri, giriş ve başvuru şartları, yurtdışında yaşam koşulları, ülkelerinin eğitim sistemleri hakkında her türlü bilgiyi vererek, çeşitli alanlarda eğitim görmek isteyenlerin bütün soru işaretlerini giderecekler. Fuarda lisans, yüksek lisans, doktora, MBA, lise, dil, sertifika programları ve yaz okullarına kadar bütün yurtdışı eğitim alternatifleri bulunacak.

Katılımcı Okullardan Fuar Ziyaretçilerine Özel Yüzlerce Burs

Ziyaretçilerin bilgi alabileceği konular :
Lisans Programları
Yüksek Lisans Programları
Dil kursları
Uluslararası Sertifika ve Diploma Programları
MBA Programları
Doktora Programları
İş İngilizcesi
Sınav Hazırlık Kursları

[mk_button dimension=”three” size=”medium” outline_skin=”dark” bg_color=”#00c8d7″ text_color=”light” icon=”moon-quill” url=”http://www.akare.com.tr/online_davetiye.php?ref=U8n1rRYe3m” target=”_blank” align=”left” id=”Buton ID” margin_top=”0″ margin_bottom=”15″]Başvuru için tıkla![/mk_button]