Anonim Mesajlaşma Uygulaması Geyik, Üniversiteleri Yik Yak’tan Önce Ele Geçirmek İstiyor

271

Geyik,anonim bir mesajlaşma uygulaması, aynı zamanda konum bazlı, anonim bir sosyal ağ. Kulağa tanıdık geliyorsa, evet, Geyik, Yik Yak’ın Türkiye versiyonu. Yapımcılarının bununla bir sorunu yok zira, onlar Yik Yak’ın popülerliğini, Türkiye’de olmanın avantajıyla birleştiren Geyik uygulamasıyla başarılı olacaklarına inanıyorlar.

Yik Yak’ın sadeleştirilmiş ve biraz daha basit halini Türkiye için geliştiren Geyik’i kullanmak için yalnızca konumunuzu paylaşmanız yeterli. Etrafınızda konuşulanları zaman akışında gösteren uygulamada beğendiğiniz geyikleri oylayarak üst sıralara geçmesini ve daha görünür olmasını sağlıyorsunuz. Oylama yöntemi, tıpkı Yik Yak’ta olduğu gibi geyik muhabbetlerinin belirli bir seviyede devam etmesini sağlıyor.

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Üniversite Medya Birliği’nin yaptığı görüşmeleri, iş ortaklıklarını, üye kulüplerin etkinliklerini, medya sponsorluklarını, iş ortaklarının düzenlediği organizasyonların haberini yapar. Üniversite öğrencilerini ilgilendiren her konuda ÜMB bloga içerik üretir. Medya ve iletişim sektöründen alanında uzman kişiler ile röportajlar yapar. Sektörün öncü kişilerinin katıldığı workshoplar düzenler.