Ayakkabılara Aşık Eden Tasarımcı Brian Atwood Kanyon’da!

150

 

Brian_Atwood

Dişiliğin en kostümize hali tabii ki seksi ayakkabılardır. İnsanı dişileştirir, farklı bir havaya sokar. Bir de yürümeyi biliyorsan bütün gözler önce sana, sonra ayakkabılarına kayar. İşte o noktada ayağında hakkını veren bir ayakkabı varsa, bakışlar kıskançlaşır.

Görür görmez markasını tahmin edeceğiniz ayakkabılar vardır. Brian Atwood gibi mesela. Duruşu, kalitesi, malzemesi ve aksesuarlarıyla kendini fark ettirir.

Brian_Atwood

Brian Atwood, eski soyismiyle Brian Dickens evlendikten sonra eşi Megan Atwood’un soyadını almıştır. Southern Illinois University’de sanat ve mimarlık okuduktan sonra New York Fashion Institude of Technology’de tasarım okumuştur. 1996 Versace’da çalışan ilk amerikalı olarak kariyerinde önemli bir adım atmıştır. 5 yıl boyunca Versus Label için tasarımlar yapan Brian, 2001 yılında kendi markasını kurmuştur. 2003 yılında CDFA tarafından PERRY ELLIS tasarım ödülüne layık görülmüştür.

“My fantasy is that making someone dance a little longer, laugh a little harder and of course look better”

Sözlerindende anlaşıldığı gibi tatlı ukala, kendisine güvenen seksi kızın en iddialı parçası olmayı başarmıştır.

Brian_Atwood

Geçtiğimiz günlerde Kanyon’da bulunan Harvey Nichols mağazasının konuğu olan Atwood ilk shop’n shop mağazasını açtı. Biz de Üniversite Modası olarak etkinlikte yerimizi aldık. Kendisini yakından görmek ve tanışma fırsatı yakalamak heyecan veriydi. Birbirinden güzel modellerin yok sattığı günde, ayakkabılar Brian Atwood’un gerçek imzasıyla daha da cazibeli bir hale büründü.

Brian_Atwood Brian_Atwood