Baştan Aşağı Siyah!

238

1 (7)

Kurtarıcı mı desek yoksa tüm zamanların en cool rengi mi desek? Siyah hepimiz için, hiçbir zaman vazgeçemeyeceğimiz bir renk. Ve tabii fazla kilolarımızı saklamanın da en şık yolu. Siz de dolabınıza şöyle bir baktığınızda en çok siyah görenlerden misiniz?

2 (10)

Baştan aşağı siyah giyinmek kimine çok sıkıcı gelebilir hatta gerçekten çok sıkıcı görünebilir ama bu tamamen sizin elinizde! Hem simsiyah hem de dikkat çeken birisi olmak o kadar da zor değil, işte size birkaç ipucu!

3 (11) 4 (10)

Siyah Deri Ceket

Siyah deri ceket her zaman must-have listesindedir! Onunla kıyafetlerinizi tamamlamak çok kolay ve çok şık olacak. Motorcu tarzı ya da daha klasik fark etmez, ister spor giyinin ister daha şık, bu parça hepsine gidecektir..

5 (9) 6 (7) 7 (6)

Siyah Deri Pantolon

Sanırım listemizin en riskli parçası bu. Bunu tavsiye ediyoruz ama riskli olduğunu bilin çünkü her vücut tipine yakışmayacak bir parça, uzun ve ince bacaklarda her zaman daha iyi görünecektir, kendi vücudunuzu en iyi siz tanırsınız.

9 (6) 10 (4)

Siyah Deri Etek

İlk üç maddemiz hep deri parçalardan oluşuyor evet farkındayım, ama bu son. Deri etekler bir süredir çok trend, özellikle üstünüze giydiğiniz parçayı içine alırsanız ve o parça hafif bir tül gömlek ise, bütün bakışları üzerinize çekeceğinize emin olun! Uzun boyluysanız diz altı boya kadar inebilirsiniz ama biz kısa boylular sanırım uzun eteklerden uzak durmalı. (Evet farkındayım hiç adil değil…)

11 (4) 12 (3) 14 (3)

Siyah Blazer Ceket

Olmazsa olmazlarımızdan birisi. Toplantıda, dışarıda, her yerde giyebileceğiniz, spor bir kıyafeti birden şık bir havaya sokabileceğiniz bir nimet.

20 19

Siyah Çizme

Bu senenin en it parçalarından biri. Her türlü monta ve cekete uyuyor. İster etekle ister pantolonla kombinleyin, ortaya çok şık bir tarz çıkıyor.

  21 23 24

Siyah + 1

Siyah kombininizin yanına ek olarak bir renk daha alabilirsiniz. Ve siyahın en güzel özelliği de bu rengin tamamen sizin zevkinize kalmış olması. Çünkü siyah o kadar uyumlu bir renk ki, hiçbir rengin yanında sırıtmaz. Pantolonunuz, ceketiniz, tişörtünüz, ayakkabılarınız ve ojeleriniz bile olabilir bu.

15 (2) 16 (2)

17 (1) 18

Aksesuarları, bereleri, atkıları hiç saymıyorum bile..

Siyah giyecekseniz, çok fazla seçeneğiniz var! Ne kadar siyah giysek de çook renkli bir hafta dilerim!