Beykent Üniversitesi’nde Yeni Medya Girişimciliği Semineri!

396

Beykent Üniversitesi Yeni Medya Bölümü tarafından düzenlenen ”Yeni Medya Girişimciliği ve  Girişimciler İçin Finansal Okuryazarlık Eğitimi”” etkinliğine, Darüşşafaka’da eğitmenlik görevi yürüten Cansu Aydemir katıldı. Yoğun bir katılımın gözlemlendiği seminere, öğrencilerin yanı sıra akademisyenler de katıldı .

beykent-yeni-medya

Ürün, pazarlama anlayışı, yatırımcı kaynaklar, kar-finans istatistikleri ve iş yaşamı üzerine bir sunum gerçekleştiren Aydemir, öneri ve desteklerini de dile getirdi.  Hayallerin her zaman gerçekleşebileceğini ve bu hayallerin gerçekleşmesi noktasında girişimcilere her zaman desteklerin hazır olduğunu belirten Aydemir, girişimcilik ruhunun var olması gerektiğinin altını çizdi. Keyifli anların yaşandığı seminerde, katılım gösterenlere Uluslararası Girişimcilik Merkezi tarafından sertifika verildi.

Üniversite Medya Birliği’nin yaptığı görüşmeleri, iş ortaklıklarını, üye kulüplerin etkinliklerini, medya sponsorluklarını, iş ortaklarının düzenlediği organizasyonların haberini yapar. Üniversite öğrencilerini ilgilendiren her konuda ÜMB bloga içerik üretir. Medya ve iletişim sektöründen alanında uzman kişiler ile röportajlar yapar. Sektörün öncü kişilerinin katıldığı workshoplar düzenler.