Bir Konu Bir Konuk Ağustos Ayı İkinci Konuğu Özlem Düzen Fidancı

376

Bir Konu Bir KonukAğustos ayında katılımcılarını Philips Sağlık Sistemleri Ortadoğu & Türkiye, Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Özlem Düzen Fidancı ile buluşturuyor. 17 Ağustos Çarşamba günü ”Değişim Yönetimi” konusunda yapılacak söyleşide 20 katılımcı seçilerek içlerinden bir kişiye de proje sunumu olanağı verilecek.

bir-konu-bir-konuk-agustos-ayi-ikinci-konugu-ozlem-duzen-fidanci-umb-blog-1

”Bir Konu Bir Konuk”, “Bilgin Sermayen, Merakın Tutkun Olsun” sloganıyla Ağustos ayında ikinci etkinliğini yapacak. Philips Türkiye Türketici Ürünleri Genel Müdürlüğü, Singapur’da Çin’den Brezilya’ya kadar gelişen pazarların geniş bir yelpazesini kapsayan Philips Gelişen Pazarlar, Pazarlama ve Strateji Başkanlığı, Philips Tüketici Ürünleri, Ortadoğu, Türkiye ve Afrika (META) Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürlüğü gibi görevleri de üstlenen Bir Konu Bir Konuk Ağustos ayı ikinci söyleşisi Philips Sağlık Sistemleri Ortadoğu & Türkiye, Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Özlem Düzen Fidancı ile 18:30-20:00 saatleri arasında Philips Türkiye Genel Müdürlüğü‘nde gerçekleştirilecek.

Katılımcılar arasından projesini Philips Sağlık Sistemleri Ortadoğu & Türkiye, Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Özlem Düzen Fidancı’ya sunmak isteyen kişilerin kayıt formunu doldurduktan sonra kayit@birkonubirkonuk.com.tr adresine kendisini ve projesini anlatan bir mail atması gerekiyor. Eleme sonrası katılımcılardan bir kişi sunum şansı kazanacak.

Detaylı Bilgi