Bir Konu Bir Konuk Etkinliklerine Cenk Kıvılcım ile Devam Ediyor

253

”Bir Konu Bir Konuk” Nisan ayında katılımcılarını Cisco Türkiye Genel Müdürü Cenk Kıvılcım ile buluşturuyor. 25 Nisan pazartesi günü ”Yeni Nesil Teknoloji ile Değişim (Sanayi 4.0)” kunusunda yapılacak söyleşide 20 katılımcı seçilerek içlerinden bir kişiye de proje sunumu olanağı verilecek.

Meraklı öğrencileri ilgi duydukları konularda her ay profesyonellerle bir araya getiren ”Bir Konu Bir Konuk”, Cenk Kıvılcım ile Nisan ayı söyleşisini 18:00-20:00 saatleri arasında Cisco İstanbul Ofisi’nde gerçekleştirecek.

Katılımcılar arasından projesini Cisco Genel Müdürü Cenk Kıvılcım’a sunmak isteyen kişilerin kayıt formunu doldurduktan sonra kayit@birkonubirkonuk.com.tr adresine kendisini ve projesini anlatan bir mail atması gerekmektedir. Eleme sonrası katılımcılardan bir kişi sunum şansı kazanacak.

Bir_Konu_Bir_Konuk_Etkinliklerine_Devam_Ediyor_cenk_kivilcim

Cenk Kıvılcım Kimdir?

1997 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Lisans Programından Onur derecesiyle mezun olan Cenk Kıvılcım, 2002 yılında INSEAD Fransa’da Pazarlama ve Telekomünikasyon Yüksek Lisans Programını bitirmiştir. Bilgi Teknolojileri sektöründeki tecrübeli lider sektördeki kariyerine Siemens’de başlamıştır. Sonrasında Alcatel Lucent (ALU)  bünyesinde 15 yıl çalışan Cenk Kıvılcım, Nijerya ve Gana Kıdemli Ülke Müdürlüğü, Güney Africa Carrier Satış Direktörlüğü, ve Avrupa ve Güney Bölgeleri Export, Access ve Data Direktörlüğü gibi pek çok liderlik görevleri üstlenmiştir. Alcatel Lucent’da ALU Teletaş Başkanı ve Türkiye Azerbaycan Bölgesinin Lideri olarak görev yaptıktan sonra Cisco bünyesine katılan Cenk Kıvılcım Cisco Türkiye Genel Müdürü olarak görevini sürdürmektedir. Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD), Türkiye Bilişim Sanayicileri Derneği (TÜBİSAD), Türkiye Bilişim Vakfı (TBV) gibi pek çok etkili sektör kuruluşlarının yönetim kurulu üyesidir.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız