Bir Konu Bir Konuk Etkinliklerine Devam Ediyor

294

“Bir Konu Bir Konuk” düzenli olarak gerçekleştirdiği etkinliklere devam ediyor. “Bir Konu Bir Konuk”un Aralık ayı konuğu Fiba Holding Yönetim Kurulu Üyesi Murat Özyeğin olacak.

Bir Konu Bir Konuk; meraklı öğrencileri, ilgi duydukları konularda, her hafta profesyonellerle bir araya getiren sosyal bir proje niteliği taşıyor.

Bir Konu Bir Konuk’un 17 Aralık 2015 tarihinde Fiba Holding Yönetim Kurulu Üyesi Murat Özyeğinile “Girişimcilik Ekosisteminin Geleceği” konusunda gerçekleştireceği söyleşi 18:00-20:00 saatleri arasında Swissôtel The Bosphorus’nda gerçekleşecek.

Projesi Olan Bir Girişimciye Sunum Yapma Hakkı Verilecek

Katılımcılar arasından girişimci olan ve projesini Murat Özyeğin‘e sunmak isteyen kişiler kayıt formunu doldurduktan sonra birkonukonuk@gmail.com adresine kendisini ve projesini anlatan bir mail atması gekiyor. Böylece gelen başvurular arasından eleme yapılacak ve bir kişiye sunum hakkı verilecek.

bir-konu-bir-konuk-etkinliklerinin-aralik-konugu-murat-ozyegin-universite-medya-birligi-com-02

Murat Özyeğin Kimdir?

1976 yılında doğdu. Carnegie Mellon Üniversitesi’nde Endüstri Yönetimi ve Ekonomi eğitimi alan Murat Özyeğin, 1998 yılında çift anadal diploması ile mezun oldu. İş hayatına Bear Stearns & Co. yatırım bankasının New York ofisinde Şirket Birleşme ve Satın Alma Grubu’nda Finansal Analist olarak başlayan Özyeğin, 2000 yılında aynı firmanın Londra ofisine Şirket Birleşme ve Satın Alma grubuna Kıdemli Analist olarak transfer oldu. 2003 yılında Harvard Üniversitesi’nde MBA eğitimini tamamladıktan sonra, Türkiye’ye dönerek aile şirketlerinin yönetiminde aktif rol üstlenen Özyeğin, Fiba Holding ve Finansbank’ta Stratejik Planlama ve İş Geliştirme bölümlerini kurdu. 2006 yılından itibaren Fiba Holding ve Fina Holding Yönetim Kurulu üyeliklerini sürdürmenin yanı sıra Fiba Grubu’nun bankacılık dışındaki sektörlerinin iş geliştirme faaliyetlerini ve yönetim sorumluluğunu üstlenmiş. Endeavor Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı, Doğal Hayatı Koruma Vakfı, Hüsnü M. Özyeğin Vakfı Yönetim Kurulu Üyeliği, Türk Sanayicileri ve İş Adamları Derneği Üyeliği görevini yürütmekte.

Unutmayın, “Bir Konu Bir Konuk” etkinliği 17 Aralık 2015 Perşembe günü 18:00-20:00 saatleri arasında Swissôtel The Bosphorus’nda gerçekleşecek.

Kaynak: www.girisimhaber.com