Bir Konu Bir Konuk Etkinliklerine Devam Ediyor!

340

Bir Konu Bir Konuk düzenli olarak gerçekleştirdiği etkinliklere devam ediyor. ”Bilgin Sermayen, Merakın Tutkun Olsun” felsefesiyle çalışmalarını sürdüren Bir Konu Bir Konuk’un Şubat ayındaki etkinliğinin konuğu KOSGEB İstanbul Boğaziçi Müdürü Gürsel Kızılaslan.
Bir Konu Bir Konuk‘un KOSGEB İstanbul Boğaziçi Müdürü Gürsel Kızılaslan ” Kosgeb ile İş Dünyasında Güçlenmek ” konulu  şubat ayı etkinliği 24 Şubat Çarşamba günü saat 18.00-20.00 arası Kosgeb Boğaziçi Hizmet Müdürlüğü ‘nde gerçekleşecek.


Etkinliğe katılmak için http://birkonubirkonuk.com/kayit/ adresinden kayıt olunması gerekmektedir. 

Katılımcılar arasından projesini Gürsel Kızılaslan‘a sunmak isteyen kişilerin kayıt formunu doldurduktan sonra kayit@birkonubirkonuk.com.tr  adresine proje ve sunumunu anlatan bir mail atması gekiyor.

 

Gürsel Kızılaslan Kimdir?

gürsel_kosgeb

KOSGEB İstanbul Boğaziçi Müdürü Gürsel Kızılaslan 1983 yılında doğdu, Eskişehir OsmangaziÜniversitesi Elektrik- Elektronik Mühendisliğinden 2006 yılında mezun olan Kızılaslan, Emniyet Genel Müdürlüğü Haberleşme Dairesinde MOBESE ve Bilişim projelerinden sorumlu Mühendis olarak çalışma hayatına başlamış ve ardından TEİAŞ’da İstanbul Anadolu Yakasının Elektronik Grup Başmühendisi olarak SCADA, haberleşme ve Bilgi İşlem altyapılarının yönetimini gerçekleştirmiştir. 2008 yılında Genel Kurmay Başkanlığı Elektronik Sistemler Komutanlığında vatani görevini tamamlayan Kızılaslan, sonrasında Boğaziçi Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Merkezinde Girişimcilerin Ar-Ge ve İnovasyon projelerinin desteklenmesi ve hayata geçirilmesi konusunda KOBİ Uzmanı olarak danışmanlık çalışmaları yürütmüştür. Avrupa Komisyonu tarafından oluşturulan Avrupa İşletmeler Ağı Bilişim Sektör Grubunda Türkiye’yi temsilen görev almış, sektörel araştırma ve raporlar hazırlamış, İspanya Mobile World Congress, CeBIT vb sektörün büyük fuarlarına yönelik bir çok yurtdışı iş gezisi, b2b eşleştirme faaliyetleri gerçekleştirmiştir. 2012 yılında İstanbul Üniversitesi, Elektronik Mühendisliğinde Biyomedikal alanında Yüksek Lisansını tamamlayan Kızılaslan, 2 yılı aşkın süre KOSGEB Sinop Müdürü olarak görev yapmış ve Şu anda KOSGEB İstanbul Boğaziçi Müdürlüğü görevini yürütmektedir ve Bilişim ile ilgili verdiği eğitim ve seminerlerin yanı sıra, KOBİ’lere yönelik çeşitli raporlar, makaleler hazırlamaktadır.