Bir Konu Bir Konuk Etkinliklerine Devam Ediyor!

207

Bir Konu Bir Konuk düzenli olarak gerçekleştirdiği etkinliklere devam ediyor. ”Bilgin Sermayen, Merakın Tutkun Olsun” felsefesiyle çalışmalarını sürdüren Bir Konu Bir Konuk’un Mart ayındaki etkinliğinin konuğu Egon Zehnder International Yönetici Ortağı Murat Yeşildere.

Yetenek Avcısı Murat Yeşildere ile “Başarısızlığın Tarif Edilemez Hafifliği” konulu Bir Konu Bir Konuk Mart ayı etkinliği 30 Mart Çarşamba günü saat 18.00-20.00 arasında Egon Zehnder Türkiye ofisinde gerçekleşecek.

Kayıtları etkinlik tarihinden 3 gün önceye kadar alınan etkinliğe katılmak için buraya tıklayınız

Katılımcılar arasından projesini Murat Yeşildere ve katılımcılarla paylaşmak isteyen kişilerin kayıt formunu doldurduktan sonra kayit@birkonubirkonuk.com.tr adresine proje ve sunumunu anlatan bir mail atması gerekiyor.

Murat Yeşildere Kimdir?

murat-yesildere-bir-konu-bir-konuk-universite-medya-birligi-afis

Lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde tamamladı. Manchester UMIST’ten İşletme Ekonomisi dalında yüksek lisans derecesini aldı. Kariyerine finansal kiralama sektöründe başlayan Yeşildere, Philip Morris, GSD Holding ve GSD Yatırım Bankası’nda Hazine ve Fon Yönetimi konularında üst düzey yöneticilik yaptı. Murat Yeşildere Ekim 2000 itibarı ile Egon Zehnder International firmasında sürdürdüğü kariyerini halen yönetici ortak olarak sürdürüyor. Fenerbahçe Spor Kulubü, 1907 Derneği ve PERYÖN üyesi olan Murat Yeşildere, profesyonel kariyerinin yanında Radikal, Yeni Yüzyıl ve Vatan gazetelerinde yazarlık da yaptı. Yeşildere halen Platin dergisi ile HT Kariyer Gazetesi’nde ekonomi, finans, insan kaynakları ve yönetim konularında yazarlık yapmaya devam ediyor. Yeşildere evli ve iki çocuk babası.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız