Bir Konu Bir Konuk Mayıs Ayı İkinci Konuğu: Steven Young

320

Bir Konu Bir Konuk” Mayıs ayı ikinci konuğu Bosch Türkiye ve Ortadoğu Başkanı Steven Young 12 Mayıs Perşembe günü ”Sınırları Zorlayan Öncül Teknolojiler” konusuyla katılımcılarla bir araya geliyor. yapılacak söyleşide 20 katılımcı seçilerek içlerinden bir kişiye de proje sunumu olanağı verilecek.

steven_young(1)

 

”Bir Konu Bir konuk”, “Bilgin Sermayen, Merakın Tutkun Olsun” sloganıyla meraklı öğrencileri ilgi duydukları konularda her ay profesyonellerle bir araya getirmeye devam ediyor. Mayıs ayı ikinci söyleşisi G20/B20 2015 Türkiye İstihdam Görev Ekibi Eşbaşkanlığı ve DEİK Türkiye-Almanya İş Konseyi Başkanlığını üstlenen Bosch Türkiye ve Ortadoğu Başkanı Steven Young ile 18:30-20:30 saatleri arasında Bosch Türkiye Küçükyalı‘da gerçekleştirilecek.

Katılımcılar arasından projesini Bosch Türkiye ve Ortadoğu Başkanı Steven Young’a sunmak isteyen kişilerin kayıt formunu doldurduktan sonra kayit@birkonubirkonuk.com.tr adresine kendisini ve projesini anlatan bir mail atması gerekiyor. Eleme sonrası katılımcılardan bir kişi sunum şansı kazanacak.

Detaylı Bilgi