Bir Konu Bir Konuk Temmuz Ayı Konuğu: Ahmet Bozer

413

Bir Konu Bir Konuk” Temmuz ayında katılımcılarını Coca-Cola Eski Başkan Yardımcısı ve Coca-Cola International Eski Başkanı Ahmet Bozer ile buluşturuyor. 12 Temmuz Salı günü ”Küreselleşme, Gelişim ve Liderlik” konulu söyleşi için 20 katılımcı seçilecek.

bir-konu-bir-konuk-temmuz-ayi-konugu-ahmet-bozer-umblog-ahmet_bozer

”Bir Konu Bir konuk”, meraklı öğrencileri ilgi duydukları konularda her ay profesyonellerle bir araya getirerek ufuklarını genişletmeye devam ediyor. Temmuz ayı söyleşisi birçok görevinin yanında BCIU Başkanlığı, Amerika – Türkiye İş Konseyi Başkanlığı, 90’dan fazla ülkenin bağlı olduğu Coca-Cola Avrasya ve Afrika Grubu Başkanlığı, Coca-Cola Başkan Yardımcılığı, Coca-Cola International Başkanlığı ve son olarak da stratejik hedefler ve geçiş süreci konularında Yönetim Kurulu Başkanı Muhtar Kent’e Mart 2016 tarihine kadar danışmanlık yaptıktan sonra emekli olan Ahmet Bozer ile 18:30-20:30 saatleri arasında GarantiPartners Girişim Üssü’nde gerçekleştirilecek.

“Bir Konu Bir Konuk” etkinliği hakkında daha detaylı bilgi edinmek için Facebook ve Twitter hesaplarından yapılan paylaşımları takip edebilir, sorularınız için iletisim@birkonubirkonuk.com.tr adresine mail gönderebilirsiniz.

Detaylı Bilgi