Bir Konu Bir Konuk’un Ağustos Ayı Üçüncü Konuğu: Prof. Dr. Ali Beba

311

Bir Konu Bir Konuk” Ağustos ayında üçüncü etkinliğini yaparak katılımcılarını Prof. Dr. Ali Beba ile buluşturuyor. 22 Ağustos Pazartesi günü ”Küresel İnovasyon Üzerine: T-icat (Ticari İcat) Nedir?” konusunda yapılacak söyleşide 20 katılımcı seçilerek içlerinden bir kişiye de proje sunumu olanağı verilecek.

bir-konu-bir-konukun-agustos-ayi-ucuncu-konugu-prof-dr-ali-beba-ali-beba

”Bir Konu Bir Konuk”, Ağustos ayında üçüncü etkinliğini yapmaya hazırlanıyor. ”Bir Konu Bir Konuk” konuğu Prof. Dr. Ali Beba, 2015’te Işık Üniversitesi İşletme Bölümüne öğretim üyesi olarak katıldı. Aynı zamanda İnovasyon ve Girişimcilik Uygulama ve Araştırma Merkezi Direktörü ve “Işıklı Yenileşim” atılımının liderliğini yapmak üzere Rektör Danışmanlığı görevlerini de yürütme olan Prof. Dr. Ali Beba, 2009 Eylül’ünden 2013 yılının sonuna kadar öğretim üyesi olduğu Hong Kong Bilim ve Teknoloji Üniversitesi’nde (HKUST) Girişimcilik Merkezi’nin direktörlüğünü yapmış, bölgede yüksek tanınırlık kazanan “Bir Milyon Dolar Girişimcilik Yarışması”nı yaratmıştır. Öncesinde ise Özyeğin Üniversitesi’nde çalışmış ve Goldman Sachs Vakfı’nın dünya çapındaki 100 Milyon Dolarlık “10,000 Kadın Girişimci Programı”nın Türkiye ayağını oluşturmuştur. Türkiye’den Avrupa’ya ve Orta Doğu’dan Uzak Doğu’ya pek çok ülkede girişimcilik eğitimleri veren, 6 kitap ve 100’den fazla yayını olan Prof. Dr. Ali Beba ile Bir Konu Bir Konuk Ağustos ayı üçüncü söyleşisi 19:00-21:00 saatleri arasında StartersHub‘ta gerçekleştirilecek.

Katılımcılar arasından projesini Prof. Dr. Ali Beba’ya sunmak isteyen kişilerin kayıt formunu doldurduktan sonra kayit@birkonubirkonuk.com.tr adresine kendisini ve projesini anlatan bir mail atması gerekiyor. Eleme sonrası katılımcılardan bir kişi sunum şansı kazanacak.

Detaylı Bilgi