Bir Konu Bir Konuk’un Aralık Ayı Konuğu: Hakan Akbaş

156

Bir Konu Bir KonukAralık ayı ilk etkinliğinde katılımcılarını Albright Stonbridge Group Türkiye Başkanı Hakan Akbaş ile buluşturuyor. 20 Aralık Salı günü ”Girişimciler için Kriz Zamanında Rekabet Stratejileri” konusunda yapılacak söyleşide 20 katılımcı seçilerek içlerinden bir kişiye de proje sunumu olanağı verilecek.

bir-konu-bir-konukun-aralik-ayi-konugu-hakan-akbas-umblog-umb-blog

”Bir Konu Bir Konuk” konuğu Hakan Akbaş’ın 20 yılı aşan kariyerinde Türkiye, Amerika, Avrupa ve Çin’de olan iş tecrübesiyle uzmanlık konuları arasında yeniden yapılanma, kurumsal değişim yönetimi, global iş geliştirme, satın alma ve ortaklıklar, pazarlama ve satış stratejileri ön plana çıkıyor. Albright Stonbridge Group Türkiye Başkanı Hakan Akbaş, daha öncesinde Xerox Corporation ve Document Sciences Group‘ta çeşitli görevlerde bulunduktan sonra Strateji ve İş Geliştirme Grup Başkanı ve Holding İcra Kurulu’nun en genç üyesi olarak Sabancı Holding ile Turkiye’ye dönmüş, bunun yanında Sigorta Hizmetleri Grup Başkanlığı ve İcra Kurulu Başkanlığı görevlerinde bulunmuştur. Güler Sabancı ile birlikte Sabancı Grubu’nun yeniden yapılanmasına liderlik ederek grup bünyesindeki 11 ayrı şirketin yönetim kurulu üyeliği görevlerini yürütmüştür. Ocak 2012’den bu yana eski ABD Dışişleri Bakanı Madeleine Albright tarafından kurulmuş olan ve dünyanın en önde gelen ticari diplomasi firması Albright Stonbridge Group’ta Türkiye Başkanlığı görevini yürüten Hakan Akbaş ile Aralık ayı söyleşisi 19:00-21:00 saatleri arasında GarantiPartners Girişim Üssü‘nde gerçekleştirilecek.

Katılımcılar arasından projesini Albright Stonbridge Group Türkiye Başkanı Hakan Akbaş’a sunmak isteyen kişilerin kayıt formunu doldurduktan sonra kayit@birkonubirkonuk.com.tr adresine kendisini ve projesini anlatan bir mail atması gerekiyor. Eleme sonrası katılımcılardan bir kişi sunum şansı kazanacak.

Öğrenci Kayıt

Mezun Kayıt

 

CEVAP VER

2 + four =