Bir Konu Bir Konuk’un Ekim Ayı Konuğu: Bülent Çelebi

262

Bir Konu Bir Konuk”, Ekim ayı etkinliğinde katılımcılarını AirTies Kablosuz İletişim Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Çelebi ile buluşturuyor. 6 Ekim Perşembe günü ”Amerika’dan Türkiye’ye Girişimcilik” konusunda yapılacak söyleşide 20 katılımcı seçilerek içlerinden bir kişiye de proje sunumu olanağı verilecek.

bir-konu-bir-konukun-ekim-ayi-konugu-bulent-celebi-umblog

Bir Konu Bir Konuk”, “Bilgin Sermayen, Merakın Tutkun Olsun” sloganıyla Ekim ayında AirTies Kablosuz İletişim Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Çelebi ile ekonominin yükselen değeri olan girişimciliği Amerika’dan Türkiye’ye değerlendiriyor. ”Bir Konu Bir konuk” konuğu Bülent Çelebi, ücretli, ücretsiz ve kişisel içeriği bir araya getiren kablosuz ev ortam ağı ürünlerinde liderlik hedefi ile 2004 yılında ABD Silikon Vadisi’nden dönen bir ekip ile AirTies’ı kurmuştur. National Semiconductor firmasının Hong Kong ofisinde Asya bölgesi için Pazarlama Direktörü, Analog Devices’da Başkan Yardımcısı ve Genel Müdür, ve risk sermayesi (VC) destekli Scenix/Ubicom isimli firmada CEO olarak görevlerini tamamlayan Bülent Çelebi’nin teknik buluşlar alanındaki başarısı, onun ABD’nin bilgi teknolojileri endüstrisinde en önemli başvuru kaynaklarından Red Herring dergisinin “En Yaratıcı İlk 10” arasına girmesini sağladı. AirTies Kablosuz İletişim Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Çelebi ile Bir Konu Bir Konuk Ekim ayı söyleşisi 19:00-21:00 saatleri arasında GarantiPartners Girişim Üssü‘nde gerçekleştirilecek.

Katılımcılar arasından projesini AirTies Kablosuz İletişim Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Çelebi’ye sunmak isteyen kişilerin kayıt formunu doldurduktan sonra kayit@birkonubirkonuk.com.tr adresine kendisini ve projesini anlatan bir mail atması gerekiyor. Eleme sonrası katılımcılardan bir kişi sunum şansı kazanacak.