Bir Konu Bir Konuk’un Kasım Ayı İkinci Konuğu: Taner Özdeş

271

Bir Konu Bir Konuk”, Kasım ayı ikinci etkinliğinde katılımcılarını ”Girişimciler için Basit ve Pratik Satış Teknikleri” temalı etkinlikle karşılıyor. InfoNet Bilgi Teknolojileri Genel Müdürü Taner Özdeş‘in yapacağı eğitim tadında olan etkinlik 29 Kasım Salı günü gerçekleştirilecek. Başvurular arasından 20 katılımcı seçilerek içlerinden bir kişiye de proje sunumu olanağı verilecek.

bir-konu-bir-konukun-kasim-ayi-ikinci-konugu-taner-ozdes-umb-blog

Girişimciler için Basit ve Pratik Satış Teknikleri” temalı etkinlik için katılımcılarla buluşacak olan ”Bir Konu Bir konuk” konuğu Taner Özdeş kariyerine 1986 yılında Yatırım ve Pazarlama Analisti olarak başladı. Çeşitli şirketlerde Marka Müdürlüğü, Senior Müşteri Temsilciliği, Satış Müdürlüğü, Satış ve Pazarlama Müdürlüğü görevlerinde bulunduktan sonra 1 Eylül 2000’den beri InfoNet Bilgi Teknolojileri Genel Müdürlüğü görevini devam ettirmektedir. ”Bir Konu Bir konuk” konuğunun Pazarlamadunyasi.com, Kariyer.net, yenirbiris.com, Maxihaber.net ve turklider.org’da aylık makaleleri yayınlanmaktadır. Ocak 2007 de, “Satışın 10 Altın Kuralı” adlı ilk kitabı piyasaya çıktı. Birçok Üniversite ve MBA programında “Satış, Pazarlama, Müşteri Psikolojisi ve Duygusal Zeka” konularında seminerler vermektedir. Satış, Yönetim Performans ve Yaşam konusunda bireylere ve kurumlara koçluk hizmeti vermiş olan ”Bir Konu Bir konuk” konuğu Taner Özdeş etkinliği 19:00-21:00 saatleri arasında GarantiPartners Girişim Üssü‘nde gerçekleştirilecek.

Katılımcılar arasından ”Girişimciler için Basit ve Pratik Satış Teknikleri” eğitiminde projesini sunmak isteyen kişilerin kayıt formunu doldurduktan sonra kayit@birkonubirkonuk.com.tr adresine kendisini ve projesini anlatan bir mail atması gerekiyor. Eleme sonrası katılımcılardan bir kişi sunum şansı kazanacak.