En Şık Medyatik İsimler

257

EN ŞIK MEDYATİK İSİMLERİ SİZLER İÇİN DERLEDİK!

Miranda Kerr

Yazıya kesinlikle Miranda Kerr’le başlamak istiyorum, çünkü bir insan daha ne kadar tarz olabilir, bilmiyorum. “O vücut bende olsa ben de dünyanın en şık kadını olurum” dediğinizi duyar gibiyim ama yok, oyumu Miranda’dan yana kullanıyorum. Hem kırmızı halıda hem günlük yaşantısında sade ve şık bir stil tercih ediyor.

1-1

 

Olivia Palermo

Sade olmaktan çok uzak olan, hatta ne bulduysa takıp takıştıran ama bir şekilde şık olmayı başaran ünlümüz ise Olivia Palermo. Farklı tarzları denemeyi çok seviyor ve bu sayede moda diyince aklımıza gelen ilk isimlerden olmayı başarıyor.

2-1

Alexa Chung 

Sırada dünyalar tatlısı Alexa Chung var! Kombinlerini hep özenerek yapıyor ve birbirinden çok farklı parçalar kullansa da uyumlu olmayı başarıyor.

3-1

 

Blake Lively

Kırmızı halıların efendisi geldi! Her kırmızı halıya bu kadar kusursuz gelmek neden, el insaf? Biz de onun kıyafetlerine bakıp bakıp mezuniyet kıyafeti diktirmeye hevesleniyoruz işte..

4-1

 

Cara Delevingne

Skandallar kızı Cara’nın tarzını neden beğeniyorlar, ben bilmiyorum ama çok medyatik bir isim olduğu için bu listede olmaya hak kazandı sanırım. Çıkarsak mı?

5-1

 

Rosie Huntington

Çok zevkli bir kadın olan Huntington hem kırmızı halılarda hem de günlük kombinlerinde çok şık olmayı başaranlardan. Genelde sade parçaları birleştirmeyi sevdiği için o da sade şıklar arasında.

6-1

 

Kim Kardashian

Kim Kardashian’ın popülerliğini daha fazla göz ardı edemeyeceğim sanırım. Onun popülerliği hep rahatsız edici derecede yoğun oldu, bu yüzden giydikleri hep geri planda kaldı. Ben de en beğendiklerimi seçtim..  Sosyal mesaj verdim galiba..

7-1

 

Gisele Bündchen

Chanel’in gözbebeği! Kırmızı halı stili sokak stilinden çok çok daha iyi olsa da, günlük kıyafet tercihleri de oldukça hoş. Çocuklarınıza basket falan oynatın da boyları uzun olsun, baksanıza çuval giyse yakışacak..

8-1