CNR Kitap Fuarı, 19 Ülkeden 104 Yayınevine Ev Sahipliği Yapacak

263

Bu seneki CNR Kitap Fuarı “Engelsiz Bir Dünya” teması, 600 yayınevinin katılımı ve 900’ün üzerinde kültürel etkinlikle 4-13 Mart tarihleri arasında kitapseverlerle buluşacak.cnr-expo-kitap-fuari-19-ulke-104-yayinevi-ev-sahipligi

CNR EXPO Yeşilköy’de organize edilecek, 19 ülkeden 104 yayınevinin katılacağı fuarın bu yılki onur konuğu ise Prof. Dr. Semavi Eyice olacak. Fuarda ayrıca ana dili Arapça olan 9 ülkeden 85 yayınevi Arap Ülkeleri Yayıncıları Özel Bölümü’nde yer alacak.

CNR Holding tarafından Basın Yayın Birliği desteğiyle düzenlenen CNR Kitap Fuarı, bu yıl üçüncü kez, 4-13 Mart tarihleri arasında düzenlenecek. CNR EXPO Yeşilköy’de düzenlenen, okurların merakla beklediği fuar, geçtiğimiz yıla göre yayınevi sayısını ve metrekaresini artırdı. Geçtiğimiz yıl 250 markanın katılımı ile düzenlenen fuar, bu yıl 600 markanın katılımıyla gerçekleştirilecek. CNR Kitap Fuarı, aralarında Alfa, Martı Nesil, Doğan Kitap, Timaş, Tübitak, Profil, Beyaz Balina, İz, Kırmızı Kedi, Yeditepe, Ötüken, Yakamoz, Edam,Yapı Kredi Yayınları, İşbankası Yayınları, Semerkand, Damla, Nobel, Tezkire, İnsan, Diyanet, Sedir, Pegasus gibi yayınevlerinin katılımı ile yapılacak.

19 ülkeden 104 yayınevi CNR Kitap Fuarı’nda

Uluslararası kimlik kazanan CNR Kitap Fuarı aralarında Almanya, Meksika, Bosna Hersek, İngiltere, Makedonya, Arnavutluk, Arjantin, Kolombiya, Bolivya’nın da bulunduğu 19 ülkeden 104 yayınevine ev sahipliği yapacak. Fuarda aralarında Filistin, Lübnan, Mısır, Suriye, Suudi Arabistan, Tunus, Ürdün, Yemen ve B.A.E.’nin de bulunduğu ana dili Arapça olan 9 ülkeden 85 yayıncı Arap Ülkeleri Yayıncıları Özel Bölümü’nde yer alacak.

Haberin devamı için tıklayınız