Çorum Hitit Üniversitesi Medya İletişim Topluluğu, İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Giyim Eşyası ve Kırtasiye Yardımında Bulundu.

293

Çorum Hitit Üniversitesi Medya İletişim Topluluğu, ihtiyaç sahibi öğrencilere giyim eşyası ve kırtasiye yardımında bulundu.

Türkiye’de 50’ye yakın üniversitenin üye olduğu Üniversite Medya Birliği’ne dahil olan Medya İletişim Topluluğu, Osmancık ilçesine bağlı Avlağı Köyü okulundaki öğrencilerin ihtiyaçlarını karşıladı. Medya Birliği’nden yapılan açıklamaya göre, ilkokul öğrencilerinin ‘üşüyoruz’ feryadına kulak verildiği ifade edildi.

Medya İletişim Topluluğu üyesi Tuba Çolak, daha önce yardım elini uzattıkları köye bir kez daha gittiklerini söyledi. Çolak, ”Öğrencilere mont, kaban, kitap, defter ve çeşitli yardımlarda bulunduk. Öğrencilere çeşitli hediyeler götürdük. Minik öğrencilerin üşüyoruz feryadına kulak verdik. Sloganımız da ‘Artık minik bedenler üşümeyecek’ oldu. Yardımlarımızı ulaştırmamızda bize en büyük desteği Çorum Ticaret Ve Sanayi OdasıBaşkanı Çetin Başaranhıncal bize destek vermiştir. Kendisine teşeşkkür ediyoruz. Minik kardeşlerimizi sevindirmemize vesile oldular.” dedi.

 

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN