Değişimin Başlangıcı : Mudo Collection

204

Sıcak havaların kendini çok yoğun hissettirdiği bu günlerde Sonbahar/Kış kreasyon tanıtımları yapılmaya başlandı.Azıcık da olsa içimizi ferahlatan bu koleksiyonlardan biri de Gamze Saraçoğlu‘nun Kreatif direktörlüğünü yaptığı Mudo Collection Sonbahar/Kış 2015/16 kreasyonu oldu.52725_mudo-2015-2015-koleksiyonu-2 92165_gamze-saracoglu

Zorlu Center da tanıtımı yapılan ve 600 parçadan oluşan koleksiyonun en güzel yanı da her birinin birbiriyle kombinlenebilir parçalardan oluşması. Koleksiyonda sportif çizgilerden modern is kadınına kadar her türlü parçayı bulabilirsiniz. Rahatlığın ve şıklığın ön planda olduğu koleksiyon baya büyük bir ilgi topladı.

mudo3122-720x480

“Değişimin Başlangıcı” olarak adlandırılan bu koleksiyonun vitrin tasarımlarını ise İç Mimar Beliz   Sarıyer yaptı. Aynı zamanda Arzu Kaprol Ekim ayı içerisinde meraklılarıyla buluşacak bir koleksiyon da hazırladı. Mudo Collection  bu büyük değişimiyle ve Sonbahar/Kış sezonunda vazgeçmeyeceğimiz parçaları bir araya getirerek adından baya söz  ettireceğe benziyor.

Hazırlayan : Betül Karakış