E-Ticaret’in 5 İsmi Bu Zirvede

156

İstanbul E-Ticaret Zirvesi, 5 önemli konuşmacısıyla e-ticaret dünyasına yön vermeye hazırlanıyor. E-ticaret sitesi sahipleri, e-ticaret çalışanları ve e-ticarete ilgi duyan kişileri bir araya getirecek olan zirve, 13 Ocak’ta Grand Öztanık Otel’de gerçekleşecek.

Girişim Türkiye, Shiftdelete.com, Webtekno gibi isimlerin sponsorluğunda gerçekleşecek e-ticaret zirvesi, sektördeki isimleri bir araya getirerek sohbet ortamı hazırlayarak iş hacimlerinin gelişmesine katkı yapmayı hedefliyor.

e-ticaretin-5-ismi-bu-zirvede-umblog-umb-blog

Zirvede, Türkiye’de e-ticaret alanında önemli başarılara imza atmış isimler konuşacak. E-bebek Genel Müdürü Halil Erdoğmuş, Cimri.com Genel Müdürü Serkan Koç, Bitaksi Kurucu Ortağı Turancan Salur, Getir Kurucu Ortağı Mert Salur, Liberland Cumhuriyeti İstanbul Direktörü Cem Akagündüz’ün katılımıyla gerçekleşecek zirve saat 19:00’da başlayacak. E-Ticaret alanında önemli başarılar gerçekleştirmiş isimlerle tanışma ve onları dinleme fırsatı yakalamak isteyenler için düzenlenen organizasyon, iş ağı kurmak isteyenlere de fırsat sunacak.

Detaylı bilgi için