Festival de İletişim’e Dahil

362

Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencileri tarafından düzenlenen İletişim Festivali‘nin (İLEF16) ilki bu yıl gerçekleşecek. Festival, Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezi‘nin ev sahipliğinde, 3-4-5 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek.

iletisim-festival-Kocaeli-uni-iletisim-festivali-blog-umb-mayis

Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi bünyesinde çalışmalarını sürdüren Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler Atölyesi (HİT Atölye), Kocaeli Üniversitesi İletişim Kulübü (KÜİK), Kocael Üniversitesi Reklam Ajansı (KORAJ), Kocaeli Üniversitesi Haber Ajansı (KOÜHA) ve Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Uygulama Radyosu (Radyo Ki) ortaklığında düzenlenecek etkinliğin medya sponsorluğunu Üniversite Medya Birliği yapıyor. Fakülte tarihinin ilk festivali olan İletişim Festivali bundan sonraki senelerde de devam ettirilmek istenmekte.
Serkan Keskin, Kaan Kural, Serdar Gökalp, Banu Yelkovan gibi alanında ün yapmış birçok ismin katılacağı etkinlikte diğer konuklar: Volkan Öğe, Şulecan Dalbudak, Necla Zarakol, Hatice Kumalar, Sarp Aydınoğlu, Nihal Yalçın, Murat Düzgünoğlu, Kemal Batur, Cemal Erdoğan, Sema Kahrıman, Uğur Vardan. Arvak Açıkhava Reklamcıları Vakfı (ARVAK) ve Scorp uygulamasının da katılacağı festivalde ayrıca Mahşer-i Cümbüş ekibi bir gösteri sunacak.