Google Partners Kampüs Başlıyor!

344

Dijital pazarlama sektörüne eğitimli ve kalifiye uzmanlar yetiştirmek amacıyla, üniversitelerin 3. ve 4. sınıf öğrencilerini ve yeni mezunlarını hedef alan dijital pazarlama eğitim programı Google Partners Kampüs, 30 Ekim 2015 tarihine kadar gerçekleşecek. 

Online olarak katlım gösterilen program; Arama Reklamcılığı, Görüntülü Reklamcılık, Video Reklamcılığı, Mobil Reklamcılık ve Alışveriş Reklamcılığı konularında eğitim verecek.

Eğitimlerini tamamlayarak sertifikasını alan katılımcılar, Google tarafından çevrim içi reklam uzmanı olarak tanınarak Google Partners Ajansları‘nda kariyer fırsatı bulabilecek. Bireysel katılımlarda, Google Partners Hediye Paketi kazanacak ve Kasım ayında İstanbul’da gerçekleştirilecek ve 2 gün sürecek olan Google Partners Kampüs Buluşması’na katılma şansı sunulacak. Ayrıca Kariyer Günleri Sponsorluk Desteği ve yine Kariyer Günleri’ne Google Keynote Kanuşmacı Desteği imkanları da Google tarafından sunulacak.

Eğitim programıyla ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Haberin devamı için tıklayınız!

Üniversite Medya Birliği’nin yaptığı görüşmeleri, iş ortaklıklarını, üye kulüplerin etkinliklerini, medya sponsorluklarını, iş ortaklarının düzenlediği organizasyonların haberini yapar. Üniversite öğrencilerini ilgilendiren her konuda ÜMB bloga içerik üretir. Medya ve iletişim sektöründen alanında uzman kişiler ile röportajlar yapar. Sektörün öncü kişilerinin katıldığı workshoplar düzenler.