Gösterişli Kolye Trendi

203

Günümüz modasında gün geçmiyor ki, yeni bir akım başlamasın. İngilizcesi “Statement Necklace” olan büyük, geniş ve kalın kolyeleri şimdilerde herkeste görebilirsiniz. Peki her kıyafetle gider mi? Ne ile daha çok yakışır? Ya da çok seviyorum ama abartı duruyor diyenlerdenseniz buyurun gelin stil incelememize…

Ben her zamanki gibi en sadesinden başlayacağım çünkü sadeliğin, şıklığın en zarif hali olduğunu düşünüyorum. Siyah ve beyaz gömleklerimizin ya da tişörtlerimizin üstüne taktığımız kolyeler tek tip görünümden çıkıp görünüşümüze bir heyecan katacak.

statement_necklace statement_necklace

Kıyafetimizin içinden bazı renkler seçip o renklerle uyumlu kolyeler takabiliriz. Bu tarz biraz daha dikkat çekici olabilir ama doğru kombini yaparsanız mükemmel olacaktır. Eğer maskülen giyinmeyi seviyorsanız ama aynı zamanda tarzınızı da konuşturmak isteyenlerdenseniz yazılı bol tişörtünüzün üzerine büyük bir kolye takarak tarzınıza bir dişilik katabilirsiniz.

statement_necklace statement_necklace

Tek renk kıyafetleriniz için mükemmel bir tamamlayıcı da olabilir isterseniz. Farklı bir renk arayabilir gözlerimiz baştan aşağı siyah içinde..

statement_necklace statement_necklace

 İstediğiniz kadar rahat ve günlük giyinebilirsiniz bu kolyeleri takmak için, sadece çok spor kıyafetlerle çok fazla şık bir kolyeyi beraber kullanmayın yeter. Kot ve tişört giyip çıkmak yerine bir kolye takarak çok daha özenli görünebilirsiniz.

statement_necklace statement_necklace

Eğer bembeyaz giyindiyseniz bu kolyeler zorunluluk bile olabilir, hatta kolyeli ve kolyesiz fotoğrafınızı çekerseniz farka cidden şaşıracaksınız.

statement_necklace statement_necklace

Yakalı gömleklerinizle cici bir görünüm mü istiyorsunuz? Sıkıcılık ve tarz olmak arasındaki o ince çizgi kolyenizin zinciri olabilir..

statement_necklace statement_necklace

Stil önerilerimizi uygulayarak çektiğiniz fotoğrafları  #kampüsstilim hashtagini kullanarak sosyal medyada paylaşabilirsiniz!