Gri Havaya İnat, Renkli Paltolar!

174

colorful_coat

Kış mevsiminin soğuk ve gri havasına inat, renkli parçalar giymeye devam ediyoruz. Ne şanslıyız ki, tam bu sırada renkli paltolar trend listesinin en üstlerindeler.

colorful_coat

 

Pastel, neon ,soğuk, sıcak her rengi bu sezon çoğu mağaza üretiyor. Böylelikle kombin tamamlayıcı paltoları bulmak çok kolay. Üstelik en sevdiğim yanı şıklığımızdan ödün vermeden vücudumuzu sıcak tutabilmemiz.

 

Kapalı havalarda simsiyah giyinmek istememiz çok doğal, kişinin kendini nasıl rahat ve mutlu hissediyorsa öyle giyinmesinden yanayım fakat neden sadece bir parçayla simsiyah kombinimize renk katmayı tercih etmeyelim ki?

colorful_coat

Bu sezon listeleyip almak istediğim birkaç palto vardı ve onlara sahip olduğumda kombinlemede ne kadar rahatlık sağladıklarını anladım. Özel bir yere giderken içime daha gösterişli, geceye uygun bir kombin yapıp üzerime paltolarımdan birini aldım. Okula ya da gündüz gezmeye gittiğimde  ise jeanler, taytlar ve sneakerlarımı giyerek bu paltoları rahatlıkla kullandım. Rahat fakat her an tarz gözükmek bence bu kadar kolay.

colorful_coat

 

Düz kesim ve düz renge sahip olan paltolarla kontrast renkteki animal print ve floral desenli mini elbiselerin birleşiminin çok uyumlu durduğunu düşünüyorum. Ya da kroması yüksek canlı renk olan paltonuzun içine o rengin daha soft haline sahip elbisenizi giymeniz sizi  şık ve elegan gösterecektir. Küçük siyah elbiseler ne kadar hayat kurtarıcılarsa kış aylarında da bu paltolar aynen öyleler.

colorful_coat colorful_coat colorful_coat colorful_coat

Dolaplarınızı karıştırmanızı size öneriyorum çünkü bu palto modası yeni tasarlanmış bir şey değil, belki de dolabınızda duran  modern kesimli bir palto giyilmeyi bekliyor olabilir!

Keyifli ve renkli kombinler diliyorum 🙂