İkinci Üniversite Kayıtları Başladı

322

Okuduğu bölümün yanında bir üniversite daha okumak isteyenlerin bekledikleri AÖF ikinci üniversite kayıtları başladı

İkinci üniversite okumak isteyenlerin, okuduğu bölümü ya da üniversiteyi yeterli bulmayanların ya da başka bölümlerde de okumak isteyen öğrencilerin bekledikleri AÖF İkinci Üniversite kayıtları başladı.Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerindeki önlisans ve lisans programlarına sınavsız ve şartsız İkinci Üniversite kayıtları başladı. Kayıt yaptıracak adayların işlemleri “İnternet Başvuru” ve “AÖF Bürolarından Kayıt” olmak üzere iki aşamalı gerçekleştirilecek.

İnternet üzerinden AÖF İkinci Üniversite başvuruları 9-22 Eylül 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. AÖF bürolarından yapılacak Açıköğretim İkinci Üniversite kayıtları 9-21 Eylül tarifleri arasında alınacak. Mazeretli kayıtlar ise AÖF bürolarından 22 Eylül’de tamamlanabilecek.

AÖF İKİNCİ ÜNİVERSİTE KAYITLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AÇIKÖĞRETİM İKİNCİ ÜNİVERSİTE ÖNLİSANS PROGRAMLARI

Adalet, Bankacılık ve Sigortacılık, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Çağrı Merkezi Hizmetleri, Dış Ticaret, Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtımı, Emlak ve Emlak Yönetimi, Ev İdaresi, Fotoğrafçılık ve Kameramanlık, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, İlahiyat, İnsan Kaynakları Yönetimi, İşletme Yönetimi, Kültürel Miras ve Turizm, Laborant ve Veteriner Sağlık Lojistik, Marka İletişimi, Medya ve İletişim, Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Özel Güvenlik ve Koruma, Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi, Radyo ve Televizyon Programcılığı, Sağlık Kurumları İşletmeciliği, Sosyal Hizmetler, Spor Yönetimi, TarımTurizm ve Otel İşletmeciliği, Turizm ve Seyahat Hizmetleri, Yerel Yönetimler

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ LİSANS PROGRAMLARI

Felsefe, Sosyoloji, Tarih, Türk Dili ve Edebiyatı

İKTİSAT FAKÜLTESİ LİSANS PROGRAMLARI

Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, İktisat, Kamu Yönetimi, Maliye, Uluslararası İlişkiler

İŞLETME FAKÜLTESİ LİSANS PROGRAMLARI

İşletme, Konaklama İşletmeciliği