İlk Merhaba

227

twiitterrrr - Kopya

Gençlerin güçlü sesinin yadsınamaz bir gerçek olduğu günümüzde biliyoruz ki gençlerin kalbinin attığı üniversiteler kendini gerçekleştirme ve ifade etme açısından sağladığı imkanlar ile bu sesi duyurmakta en önemli aracılığı üstleniyor ve büyük önem taşıyor. Farklı görüşlerin farklı değerlerin ve farklı hayallerin olduğu böyle bir ortamda kendimizi farklı şekillerde ifade etmemiz ve her bir birey olma yolunda ilerleyen gencin farklı uğraşlar, hedefler ve idealler benimsemesi çok doğal bir süreçtir. Günümüz gençlerinin artık büyük oranda ilgilendiği ve sesini duyurmak istediği bir alan da takdir edersiniz ki: Moda.

Üniversite Modası olarak bizler de marka giyinmenin değil kendine özgü bir tarza sahip olmanın önemini vurgulamak, bu alanda gelişmek ve birbirimize destek olmak üzere buradayız. Birbirimizin farklılıklarından zenginleşip bunu yaparken birçok üniversitede gerçekleşecek olan etkinliklerde de hep beraber eğlenerek öğreneceğiz. Kendimize sürekli olarak bir şeyler katmayı hedeflediğimiz bu önemli yıllarımızda moda algımıza da yepyeni bir bakış kazandırmak en birincil hedefimizdir.

Sabah uyanıp derse giderken dolabının başında ne giyeceğini düşünüyorsan modanın içindesin demektir! Aslında çoğumuzun merak ve ilgi duyduğu; ama çekimser davrandığı “moda” aslında içine girmesi bu kadar zahmetsiz! Çünkü moda sadece moda haftalarında değil, aynı zamanda doğada, sokakta ve hatta bizler için en çok da kampüslerdedir.

Dostlukla.

Fatma İZCİ

Üniversite Modası

Genel Yayın Yönetmeni