İş’te Zirve 28 Nisan’da Beykent Üniversitesi’nde

755

Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret Kulübü tarafından düzenlenen İş’te Zirve etkinliği 28 Nisan‘da Beykent Üniversitesi Ayazağa-Maslak Kampüsü‘nde gerçekleştirilecek.

iste-zirve-28-Nisan-Beykent-universitesi-afis

Zirvede; pazarlamadan stratejik yönetime, e-ticaretten bir girişimcide olması gereken özelliklere, kısacası A’dan Z’ye iş dünyasına ilişkin tüm başlıklar, özgün bir program eşliğinde gerçekleştirilecektir. Bir gün boyunca sürecek İş’te Zirve etkinliği; iyi bir kariyer hedefleyen öğrenciler için sektör profesyonellerine, girişimcilere, girişimci adaylarına, konusunda uzman konuşmacılara önemli bağlantılar kurduracak bir atmosfer yaratmaktadır. İş’te Zirve sektörlere dair bilgi, araştırma ve birikim umuduyla sürdürülebilir bir organizasyon olmayı hedeflemektedir.

Üniversite Medya Birliği’nin desteklediği İş’te Zirve etkinliğinin katılımcıları arasında “Nasıl başardılar?” oturumunda Askıda Ne Var Kurucusu Oğuzhan Canım, “Stratejik Yönetim” oturumunda Getir Kurucu Ortağı Mert Salur, “Girişimcilik” oturumunda Girişim Savaşçısı Kurucusu Berke Sarpaş, “E-ticaret” oturumunda Lidyana Kurucu Ortağı Hakan Baş ve “Pazarlama” oturumunda Shell Türkiye Pazarlama Müdürü Evren Aksoy yer alıyor.

Bilet için

Detaylı Bilgi için