İÜ İşletme Fakültesi’nde Bir İlk Gerçekleşiyor!

349

İstanbul Üniversitesi Kültür Kulübü IF World Guide Uluslararası Öğrenci Topluluğu yabancı değişim öğrencileri ile İÜ öğrencilerini 1 Aralık 2015 Salı günü İşletme Fakültesi’nde bir araya getiriyor. Geçtiğimiz yıl  uluslararası öğrencilere ulaşmak ve kültürel paylaşım yapmak amacıyla kurulan ve Kültür Kulübü çatısına giren IF World Guide, uzun yıllardır diğer ülkelerde yapılan bu etkinliği Türkiye’de de yayma peşinde.

istanbul-universitesi-isletme-fakultesi-nde-bir-ilk-gerceklesiyor-universite-medya-birligi-com-01-If World Guide Kurucu Başkanlarından Eda Tulum, “International Day’de Fransız kuruvasanını yerken bir tarafta da gangnam style oynayan Koreli dostları görebileceğimiz bir etkinlik” olarak tanımlıyor bu günü. International Day’e bunun yanında dünyanın dört bir yanını ve ülkemizi keşfetmiş, yolda olmayı bir felsefe haline getirmiş gezginler Çizen Bayan (Elif Tanverdi), Yolda Olmak (Kemal Kaya), Oitheblog söyleşileri ile renk katacaklar.

ETKİNLİĞE KATILMAK İÇİN TIKLAYIN!

Tüm bunların yanında katılımcıların Work and Travel, yurt dışı eğitim, Erasmus hakkında bilgi alabilecekleri standların da kurulacağı International Day’de IF World Guide Ailesi çeşitli sürprizleri de katılımcılar için hazırladı. Lomography ile çeşitli hediyeler dağıtılacakken, EF yurtdışı eğitim standına gelen herkese online 1 aylık ücretsiz ingilizce kursu hediye edilecek. Yok ben hem çalışırım hem de gezerim derseniz, Work And Travel programında OxfordHouse’tan 100$lık hediye çekiniz hazır bile.

1 Aralık günü farklı kültürleri tanımak,, doyasıya eğlenmek ve ufuklarınızı genişletmek için tüm üniversitelileri Fuaye alanına bekliyoruz.