Kıyafetlerinizi Tamamlayacak Renkli Teknolojik Aksesuarlar

162

Geçmişten bugüne hızlı dönüşümlerin yaşandığı bu süreçte, insanların zevkleri değiştiği gibi,  giyim ve aksesuarlarındaki seçimleri de değişti.

“Teknolojinin hayatımıza girmesiyle en değerli aksesuarımız telefonumuz oldu.”

Bu kadar vazgeçilmez teknolojik eşyalarımız varken, onları stilimize uyarlamadan çıplak bırakmak olmazdı tabii ki 🙂

Bazı kişiler için teknolojik bir aksesuar satın almak, yeni bir ayakkabı almaktan daha heyecan verici olabiliyor. O nedenle kombinler ile teknolojiyi birleştirmek için özenle seçilmiş teknolojik aksesuarları incelemekte fayda var.

smart_phone_cover
VAZGEÇİLMEZ TELEFON KILIFLARIMIZ

Telefon kılıfları  ve toplumun önemli bir parçası haline gelen akıllı telefonlar şüphesiz ki  şıklığınızı her daim  yansıtacak. Teknolojik aksesuar denilince ilk akla telefon kılıfları geliyor. Akıllı telefonları koruma amacıyla üretilen, daha sonra model, şekil ve tür olarak çeşitlenen telefon kılıfları son dönemde moda aksesuarı haline geldi. Kullanıcılar artık giyime, kullanım tarzına, girdiği ortama, markaların tasarımlarına göre sadece tek telefon kılıfı kullanmıyor, iki ya da daha fazla kılıf modeli ile akıllı telefonuna alternatifler sunuyor. Bazı kişiler, günlük kullanımda cüzdanlı kılıfları kullanışlı bulurken, ihtişamı seven kadınlar ise taşlı ve özel desenlerle kaplanmış şık kılıflar tercih ediliyor. Telefon kılıfları yalnızca kadın kullanıcıların değil, erkek kullanıcıların da tarzını yansıtıyor. Erkek kullanıcıların bir kısmı, günlük hayatta ultra ince, belirgin olmayan modelleri tercih ederken diğerleri ise şık deri  kılıflar veya bumper çerçeve kılıflar ile stillerini tamamlayabiliyor.

smart_watch smart_bracelet

 

AKILLI SAAT VE BİLEKLİKLER

Çok değil, bundan 15 sene önce kolunuzdaki bir saat ile tüm işleri yönetebileceğiniz ya da şık bir bileklik ile sağlığınızın korunabileceği kimsenin aklına gelmezdi. Giyilebilir teknolojinin hayatın içine girmesiyle birlikte yaşamı kolaylaştıran tüm işleri, aksesuarlar ile gerçekleştirebiliyoruz. Ve bu akıllı saatlerin hemen hemen her rengi mevcut, bu da size favori renginizi alıp özgürce kombinleyebilme fırsatı sunuyor.

earphones

KULAKLIK

Yollarda sıkılmamak adına müzik dinliyor ya da bluetooth telefonlar ile mesaj atıyor iseniz bu noktada en büyük ihtiyaç olan kulaklıkları birbirinden renkli ve farklı modelleri ile kombinlerinize uygun olarak seçilebilirsiniz. Özellikle kadınlar için swarovski taşlı kulaklıklar şıklığınızı tamamlayacak modellerden.

home_button

TELEFON SÜSÜ VE HOME BUTONU İÇİN AKSESUARLAR

Telefon küpeleri, kılıftan sonra kadınların en çok tercih ettiği aksesuarlardan. Telefonun üzerinde parlayan sevimli figür veya taşlı tasarımlar,  ilgiyi telefon üzerine toplayabiliyor. Aynı şekilde erkekler için de çeşitli home butonu etiketleri, akıllı telefonların daha havalı görünmesini sağlıyor. Ayrıca home butonu telefona yalnızca renk katmakla kalmayacak, home tuşunun da deforme olmasını engelleyecektir. Tarzınızı küçük detaylarda da konuşturun!

selfie_stick

SELFIE ÇUBUĞU

Bir klasik haline gelen toplu aile ve arkadaş grubu fotoğraflarının çekim yöntemleri de teknoloji ile değişiyor. Son yılın en popüler çekimi olan selfie yöntemine yeni bir boyut getiren teknolojik tasarım selfie çubuklarını da zevkinize göre seçme şansına sahipsiniz. Bluetooth özelliği de bulunan selfie çubukları sayesinde grubun en uzun kollu ferdini aramaya gerek kalmadan, toplu selfieler çekilebilir.

ipad_cover

HER TARZA UYGUN TABLET KILIFLARI

Tabletinizin daha size özgü görünmesinden yanaysanız hem kap hem kılıf olarak bir kombin yapıp kullanabilirsiniz. Geometrik şekiller, sevilen karakterlerin baskıları, düz canlı renkler gibi birçok seçeneği barındıran tablet kılıfları sizleri tarz kılacaktır. Erkekler için daha klasik ve ciddi kılıflar tasarlanırken kadınlar içinse daha dinamik daha renkli ürünler tasarlanmaktadır.