Leke Community’den Yeni Etkinlik!

184

Üniversite Modası eski üyelerinden sevgili Nadine Nasser, çok güzel bir projeye imza attı. “Sanatı Sosyalleştirmek” sloganıyla ortaya çıkan Leke Community’nin yeni etkinliği bizleri heyecanlandırdı.

Nedir Leke?

Gençler için sanat ve sosyal hayatı buluşturan, sanata daha çok yer vermeyi amaçlayan, sanatçılarla sanatseverlerin iletişimini kolaylaştıran bir platform. “Batan Güneş Sanat Doğurur” etkinliği ile açılışı yapan Leke Community, şimdi yeni bir etkinlikle bizleri selamlıyor.

 

Leke Community BÜYAK Etkinliği

Leke Community’nin BÜYAK (Boğaziçi Üniversitesi Yöneylem Araştırma Kulübü) için yaptığı etkinlik 13 Aralık Cumartesi 20.00’de Ortaköy Bloom’da gerçekleşecek.

BÜYAK’ın üç gün süren OKUL ’14 konferanslarının sonunda kapanış partisine Leke Community sanat katıyor. Deep-tech ve nu-disco tarzında çalacak DJ Mert Batıgün eşliğinde akşam yemeği sonrası DJ Red Sista ve DJ Uğur Şener’in özel canlı performansları eşliğinde eğlence başlayacak. Leke Community’nin sanatsal dokunuşunu bu geceye katarak kuracağı Animasyon / Motion Graphics sanal projeksiyon sergisi gece boyunca devam edecek, bu sayede progressive ve electro house müziği ile eğlenirken sanata bulaşmak kaçınılmaz olacak.

leke_community leke_community leke_community

İş hayatından ve akademik alandan konuşmacılar tarafından verilecek seminerlerle alanında uzman kişiler tarafından yapılacak olan interaktif eğitimlerin yanı sıra çeşitli şirket gezilerinin yapılacağı OKUL ’14 İstanbul’dan ve şehir dışından aktif katılımcılar ağırlayacak. Konferansların son gününde katılımcılara Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden onaylı sertifikaları verildikten sonra Ortaköy Bloom’da yapacakları kapanış partisini Leke Community tasarlıyor.

büyak_okul14