Liderlik Zirvesi için Geri Sayım Başladı

346

Alanlarında fark yaratan vizyoner liderler, 27 Mayıs tarihinde Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ev sahipliğinde düzenlenecek Liderlik Zirvesi’nde buluşuyor. Boğaziçi Üniversitesi, Albert Long Hall’de gerçekleşecek etkinlik ile Türkiye’nin lider isimlerini ağırlıyor.

21. yüzyıl liderliği ekseninde eşsiz deneyim hikayelerini profesyoneller ile buluşturan etkinlik, 150. yılını geride bırakan Boğaziçi Üniversitesi’nde ücretsiz ve dışarıdan katılıma açık olarak düzenleniyor.Açılış konuşmasını İİBF Dekanı Prof. Dr. Ayşegül Toker’in gerçekleştireceği Liderlik Zirvesi, alanında önde gelen firmaları ve lider isimleri üniversitenin Güney Kampüs’ünde yer alan Albert Long Hall Binası’nda ağırlıyor. Zirve, globalleşen dünyada liderliğin önemini ve yerini, profesyoneller ve akademisyenlerin görüşleriyle ele alarak çok yönlü bir yaklaşım sergiliyor.

Gazeteci-Yazar Derya Coşkundeniz’in sunumunu yapacağı Liderlik Zirvesi, “Değişim Yönetimi ve Tepe Yönetiminde Kadın Liderliği” temaları ile profesyonelleri kampüste buluşturuyor. Zirve; akademisyenler, danışmanlık firmaları ve topluma yön veren liderler ile başarılı yöneticilerin konuşmalarını farklı bakış açılarıyla bir araya getirerek liderlik temasını her boyutuyla ele almayı amaçlıyor.

OMV Türkiye CEO’su Gülsüm Azeri, Alarko Holding Yönetim Kurulu ÜyesiLeyla Alaton, Coca Cola Bölge Başkanı Galya Frayman Molinas, Egon Zehnder Yönetici Ortağı Murat Yeşildere, Korn Ferry Genel Müdürü Nilgün Langenberg, Koç Holding Kurumsal İletişim ve Dış İlişkiler Direktörü Oya Ünlü Kızıl, Silk & Cashmere CEO’su Ayşen Zamanpur, Marsh and Mclenan Genel Müdürü Tayfun Beyazıt, Twigy Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Öncel, Gazeteci-Yazar Demet Cengiz, Boyner Holding Başkan Yardımcısı İdil Türkmenoğlu, Mudo CEO’su Barış Karakullukçu, Kagider Başkanı Gülden Türktan, Duman Danışmanlık Müdürü Yiğit Oğuz Duman, Praesta Danışmanlık Yönetici Ortağı Hande Yaşargil’in konuşmaları ile zengin bir bilgi ve deneyim birikimini katılımcılarına sunan Liderlik Zirvesi, Garanti Bankası eski CEO‘su Akın Öngör’ün kapanış konuşması ile son bulacak.

bogazici

 

Kaynak: Boğaziçi Üniversitesi

Üniversite Medya Birliği’nin yaptığı görüşmeleri, iş ortaklıklarını, üye kulüplerin etkinliklerini, medya sponsorluklarını, iş ortaklarının düzenlediği organizasyonların haberini yapar. Üniversite öğrencilerini ilgilendiren her konuda ÜMB bloga içerik üretir. Medya ve iletişim sektöründen alanında uzman kişiler ile röportajlar yapar. Sektörün öncü kişilerinin katıldığı workshoplar düzenler.