Medyanın Kalbi 4. Medya Zirvesi’nde Atacak!

296

Türkiye’nin en büyük online öğrenci gazetesi GazeteBilkent’in her yıl düzenlediği Medya Zirvesi bu sene 4.sü ile 12-13 Mart’ta Bilkent Konser Salonu’nda medyanın zirvesindeki isimleri Ankaralılar ile buluşturmaya devam ediyor!
Yazılı ve görsel medyadan çok çeşitli temsilcilerin katıldığı, medyanın her alanından ünlü isimlerle geçireceğin dolu dolu 2 güne hazır mısın?gazete-bilkent-4-medya-zirvesi-bilkent-universitesi-universite-medya-birligi-afis
Medyanın kalbi 12-13 Mart’ta Bilkent Üniversitesi bünyesinde faaliyetlerini sürdüren GazeteBilkent 4. Medya Zirvesi‘nde atacak ve seni şu konuklarla buluşturacak:

Osmantan Erkır – TV programcısı, Sunucu
İskender Paydaş – Müzisyen, Aranjör, Yapımcı
Attilla Dorsay – Köşe Yazarı
Okan Can Yantır – GQ Genel Yayın Yönetmeni
Nazlı Çelik – Star TV Ana Haber Sunucusu
Seda Öğretir – NTV Haber Sunucusu
Nur Batur – Gazeteci, Yazar, Akademisyen
Dilan Bozyel – Fotoğraf Sanatçısı
Funda Karayel – Editör, Sunucu, Sinema Yazarı
Mert Aydın – Spor Yazarı
Jülide Ateş – Show TV Haber Sunucusu

Bu etkinlikte, konuklar eşliğinde işaret dili tercümanlarını sahnede ağırlamakta ve oturumların spontane çevrilmesini sağlamaktayız. Bu sayede günlük hayatta buna benzer sosyal aktivitelere katılım gösterme imkânı bulunmayan işitme engelli dostlarımızın da etkinliğimizden faydalanmasını amaçlamaktayız. Medya Zirvesi’nin sosyal sorumluluk bölümünü oluşturan bu durum, ekip olarak hassasiyetimizi en üst seviyede tuttuğumuz noktalar arasındadır. Geçen senelerde yazılı ve görsel medyadan çok çeşitli temsilcilerin katıldığı, medyanın her alanından isimleri 500’e yakın Bilkentli öğrenciyle bir araya getiren kulüp bu sene organizasyonu büyüterek 700 kişi kapasiteli Bilkent MSSF Konser Salonu’nda Türkiye’nin her yerinden ilgili üniversite öğrencileriyle buluşturmayı hedefliyor.

TAV Havalimanları, Plato, Bilkent Kültür Girişimi, Scorp ve Üniversite Medya Birliği‘nin sponsorluğunda gerçekleşecek bu zirve sana çok şey katacak! Eğer sen de medya ile ilgileniyorsan, konuklarımızın bu alandaki deneyimlerinden yararlanmak istiyorsan, medya üzerine bir gelecek planlıyorsan ya da bu konuklara soracak soruların varsa, 12-13 Mart’ta GazeteBilkent 4. Medya Zirvesi’ni kaçırma!
Etkinlikte 12 oturum yapılacaktır, diğer konuşmacılar için takipte kalın!
Etkinlik herkese açıktır.
Zirve sonunda katılımcılara katılım sertifikası verilecektir.
Oturum aralarında ikramlar verilecektir.

* Bilet için buraya tıklayınız
* Programa buradan ulaşabilirsiniz.

Basın bültenidir.