Milano Erkek Moda Haftası

285

Moda haftaları marklalar kadar bizim içinde önemli yeni renkler, desenler, kombinler açısından tam bir şölen haline geliyor. Moda haftasını sadece kadınlar takip etmiyor aynı zamanda erkekler içinde ayrı bir önemi var. Günümüzde erkeklerde kendilerine en çok yakışanı modaya uydurarak seçip giymeye özen gösteriyor. Milano Moda Haftası’nda da tam bu dediğime uyan efsane tasarımlar bizleri karşıladı.

Dolce & Gabbana

milano-erkek-moda-haftasi-umblog-umb-blog

Defilede her zamanki gibi kırmızı siyah tonları ön plandaydı. Ceket ve kabanlara yapılan işlemeler hem dikkat çekici hem de çok şıktı. Takım elbiseler sadece siyah değil canlı renklere sahip kumaşlarda takım elbiseleri ayrı bir boyuta taşımış. O kadar renkli takım elbiseyi kim giyer tam isim veremem ama ödül törenlerinde bazı futbolcuların giyme ihtimali çok yüksek. Defilede en çok dikkat çeken model de Cameron Dallas oldu.

milano-erkek-moda-haftasi-umblog-umb-blog-2 milano-erkek-moda-haftasi-umblog-umb-blog-1

milano-erkek-moda-haftasi-umblog-umb-blog-3

FENDİ
Çok renkli ve cesur bir koleksiyonla karşımıza çıkan Fendi, Pembe rengi de kullanmaktan çekinmeyip iddialı tasarımlar ortaya çıkartmış leopar desenleri, kürk kaban ve detaylarının hakim olduğu tasarımlar, kazak bere ve çantalarda ki renkli mottolar erkekler için yeni ufuklar açacağa benziyor.

milano-erkek-moda-haftasi-umblog-umb-blog-4 milano-erkek-moda-haftasi-umblog-umb-blog-5