Moda Etkinlikleri Lüks & Moda Semineri

253

IFA EVENT FLYER Son Türkçe

Üniversite Modası ekibi tarafından geliştirilen ve IFA Paris-İstanbul Uluslararası Moda Akademisi tarafından desteklenen Tuğba Kuzdere, Emre Erdemoğlu, Aydan Baktır, Stephanie Triau ve daha birçok moda ve lüks marka profesyonellerinin konuk olacağı, “Lüks ve Moda Semineri” 24 Haziran Salı günü saat 13.00 da Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği (BÜMED)’nde gerçekleşecek.

Günümüzde moda dünyasının birçok çalışma alanı yarattığı kuşkusuz bir gerçektir. Moda dünyasının insanlar üzerindeki etkisinin en önemli sebeplerinden biri de bu alanda uzmanlaşmış isimler ve bu alanda kaliteli eğitim veren okullardır. Bu kapsamda hayata geçen projede; Lüks Marka Yönetimi, Erkek Giyiminde Lüks ve Önemi, Moda Dünyasında Lüks gibi konular ele alınacak.

Türkiye’deki ve gençlerin gözündeki moda algısını geliştirmek, sektörünün akademik yönünün vurgulanması, moda sektöründe trendlere yön veren blog yazarları aracılığıyla yukarıda bahsedilen hedefleri daha geniş kitlelere duyurmayı amaçlayan seminer, trendlere şekil veren moda blog yazarlarını ve eğitim almak isteyen öğrencileri uzman isimler ve eğitim kurumları ile tanıştırmayı hedefliyor.

Etkinliğe katılmak için,

LCV : Gamze Peşekersoy

Telefon : 0212 359 47 52

Mail : gamze.pesekersoy@boun.edu.tr