Moda Haber H&M Home Açıldı!

221

Merhabalar, umarım güzel bir haftanın sonuna doğru yaklaşıyorsunuzdur ve sizi bekleyen hafta bu haftadan çook çok daha  güzeldir…Bu hafta 18 Eylül’de H&M, ilk kez Mall Of İstanbul’da H&M HOME mağazasını açtı, ilk gün biz de Üniversite Modası olarak gidip görelim dedik..

1 (3)

Daha mağazaya bile girmeden insan ister istemez IKEA ile bir kıyaslama yapıyor, ama içeriye adım attığınızda çok farklı olduğunu göreceksiniz.  Ikea gibi bir İsveç markası olan H&M’in tasarımlarında daha süslü ve gösterişli olduğunu görüyoruz. Özellikle mağazada yoğun bir pembe etkisi var.

3 (4)

4 (3) 2 (4)

Tasarımlarda yazılar, pullar, desenler, tüylü kumaşlar ve deriler bol bol kullanılmış. Özellikle yastık kılıflarını olabildiğince farklı ve şık şekilde tasarlamışlar. Ayrıca mutfak önlükleri de o kadar tatlı ki, insanın canı mutfağa girmek isteyebilir.

5 (3)

Tabii sadelik sevenler de burada aradıklarını bulabilirler. Özellikle sonbahar renklerinden olan gri, sarı ve yeşil ürünler mağazanın en güzel köşelerinde sergileniyor.

 6 (3) 7 (2)

Benim gibi kışın çok üşüyenleri de düşünmüş H&M ve sıcacık tutan, yumuşacık dokulu battaniyeler üretmiş, battaniyelerin ve koltuk örtülerinin dokularına ellediğiniz zaman gerçekten kaliteli ürünler olduğunu hemen anlıyorsunuz.

8 (1) 9 (2)

Kıyafet tasarımlarıyla Türkiye’de ciddi bir boşluğu dolduran ve farklılık isteyenlerin talebini karşılayan H&M bu kez de ev dekorasyonunda ciddi işler başarmış anlaşılan. Benim favorim deri yastık kılıfı oldu, çok havalı değil mi?

10 (1)

Boş zamanınız olduğu zaman sakın burayı gezmeyi ihmal etmeyin, evinin tadını çıkarmak herhalde bu pofuduk yastıklara sarılarak uzanmak demek oluyor. Bakalım siz de beğenecek misiniz yoksa beklentilerinizin altında mı kalacak?  Haydi gezmeye!

3 (4)

11 (1) 12 (1) 15 (1) 16 14 (1) 13 (1)