Moda Haber London Fashion Week Enleri

236

New York Fashion Week’ten hemen sonra yani 12-18 Eylül’de gerçekleşen London Fashion Week yine bir çok tasarımcıya ev sahipliği yaptı. 2015 yılının İlkbahar-Yaz koleksiyonlarının tanıtıldığı Londra moda haftasında en dikkat çekenleri sizin için yazdık.

En Liseli

Edie Campbell, seçtiği bu kombinle tam Şişli Lisesi’nden çıkmış gibi! Ayakta converse, sırtında kocaman çanta… Test kitabı falan da vardır şimdi o çantada…

Edie_Campbell_LFW

En Eğlenceli

Bir blogger olan Laura Tonder capcanlı ve sportif giyinmiş. Hem moda haftasına yakışır bir şıklıkta hem de kendisini en rahat hissettiği Adidas ayakkabılar ve Nike kıyafeti ile!

Laura_Tonder_LFW

En Cool

Laura Whitmore, baştan aşağı siyah giymiş ve o kadar yakıştırmış ki kendine, saçlarının açık ve biraz dağınık olması da tarzının oturmasına yardım etmiş.

Laura_Whitmore_LFW

En Sevimli

Alexa Chung çok sevimli görünmüyor mu? Atmış Chanel montunu sırtına bütün gece sırıtır tabii, sen Chanel giyersin ama mezarına Koton gelir.

Alexa_Chung_LFW

En Hippi

Abbey Clancy’nin tarzına bayıldım, uzun elbisesi ve kahverengi çizmeleri çok uyumlu olmuş bence. İşte bunlar Türkiye’de de görmek istediğimiz görüntüler!

Abbey _Clancy_LFW

En Güzel

Lily Donaldson siyah ve beyazın zarafetini yakalamış resmen.

Lily_Donaldson_LFW

En Yakışıklı

Her ne kadar gözlerimiz Hangover’daki uzun saçlı halini arasa da Bradley Cooper gecenin en yakışıklısı oldu.

Bradley_Cooper_LFW

En Hayal Kırıklığı Yaratan

Rita Ora oldu. Neden mi? Her zaman katıldığı davetlerin en güzel kadınlarından biri olmayı başaran Rita Ora Londra moda haftasında askerlik arkadaşım gibi dolaşıyor, daha ne olsun?

Rita_ora_LFW

En Karalar Bağlayan

Olivia Palermo oldu, hem çok çok kapalı bir kıyafet hem de çok koyu renklerle kombin edilmiş, iç karartıcı bir görüntü.

Olivia_Palermo_LFW

En Çamaşır Suyu Dökülmüş Gibi

Evet yanlış duymadınız ‘’En çamaşır suyu dökülmüş gibi’’ diye bir başlık açmak zorunda kaldık, çünkü Emelia Fox’un bu kıyafeti için yapılacak başka yorum yok..

Emelia_Fox_LFW

En Uyumlu

Yazıyı güzel bitirelim istedim, en son gördüğünüz kıyafet Emelia Fox’un kıyafeti olmasın.. Millie Mackintosh çabasız şık ve sade olmayı başarmış.  Abartı yok, sıradanlık yok.

Millie_Mackintosh_LFW

Londra Fashion Week bu şekildeydi, New York gibi ünlü akınına uğramasa da gayet başarılı ve ilham alacağımız stillerle dolu bir moda haftasıydı..