Instagram’da Mutlaka Takip Etmeniz Gereken 8 Model

300

Bazılarının adını duydunuz ama Instagram’dan bakmak aklınıza gelmedi, bazılarını ilk defa duydunuz ya da bazılarını zaten takip ediyordunuz belki ama, karşınızda mutlaka takip etmeniz gereken 9 model:

1-Gigi Hadid

Eski model Yolanda Foster ile Ortadoğu kökenli bir babanın kızı olan 1995 doğumlu Gigi Hadid, şimdiden en çok konuşulan modellerden biri haline geldi. Victoria’s Secret Pink, Tom ford, Maybelline markalarıyla çalışan model VMAN, Elle, Grazia, Cleo, Vogue dergilerinde yer aldı.

gigi_hadid

 

2-Kendall Jenner

Neredeyse doğduğundan beri televizyon dünyasında olan genç model, ailesi Kardashian’lar hakkında medyada oluşan algıdan farklı bir şekilde, iş yaşamına profesyonel bir gözle bakıyor.
Magazin basınının ilgi odağı olan ablası Kim Kardashian’ı, mümkün olduğunca defilelerinden uzak tutan 1995 doğumlu modelin en çok önem verdiği şey ise ailesinden ötürü yargılanmamak. Çeşitli dergiler tarafından ”Sosyal medyayı en güçlü kullanan model” ilan edilen Kendall, Teen Choice ödüllerinde de ”Stil İkonu” ödülüne aday gösterilmişti. Son olarak Estee Lauder markasının yüzü olan Kendall’ın Pacsun, Steve Madden, Topshop gibi markalar için yaptığı tasarımlar da bulunuyor.

kendall_jenner

 

 

3-Sara Sampaio

Mavi reklamında asansördeki kızı hatırlarsınız, işte bu o. Sara’ya bir dergide kapak kızı olduktan sonra modellik yolu açılıyor, çeşitli reklamlarda oynuyor, çeşitli markaların yüzü oluyor.Son olarak da onu Victoria’s Secret’ta gördük. Oldukça renkli, eğlenceli bir Instagram hesabı var. Bazen arabada şarkı söylerken attığı videolar falan… Takip ederseniz içiniz enerjiyle dolar bizden söylemesi.

sara_sampio

 

 

4-Karlie Kloss

Karlie 1.85 boyuyla gelmiş geçmiş en uzun boylu bayan mankenlerden biri olabilir. Eyfel kulesi için ”Paris’teki benden uzun boylu olan tek kadın” yazarak gülümsetmişti. Özellikle koşuyla ilgilenen Karlie’nin güzel bir fotoğraf zevki var, attığı her fotoğraf tablo gibi. Ayrıca ”Karlie’nin Kurabiyeleri” adı altında bir markası da olmakla beraber şu sıralar Victoria’s Secret’ten ayrılıp eğitime yatırım yapıyor. Takip etmeden geçmeyin deriz.

karlie_kloss
5-Chrissy Teigen

Soul şarkıcısı John Legend’ın eşi Chrissy Teigen, özellikle eşinin All Of Me şarkısı ve klibinden sonra gözleri üzerine toplamıştı.Tayvanlı bir anne ve Norveçli bir babadan yarı batılı yarı asyalı bir görünüme sahip olan model oldukça komik biri ve harika yemekler yapıyor, daha ne olsun?

chrissy_teigen
6-Didem Soydan

Bence gelmiş geçmiş en kafa dengi modelin Didem Soydan olduğuna hemfikiriz. Espri anlayışını ve bakış açılarını Twitter’da ne kadar sevdiysek Instagram’da da o kadar sevdik.

didem_soydan
7-Cansu Dere

Cansu Dere’nin de tıpkı kendisi gibi duru bir instagram hesabı var, insanın içini açıyor. Görmediyseniz görün derim.

cansu_dere
8-Ece Sükan

Türkiye’nin en zevkli kadınlarından biri Ece Sükan, modelliğin yanı sıra editörlük, stil danışmanlığı, sunuculuk işlerinde de bulunan ve işini oldukça kaliteli yapan bir isim.Takip etmeyen kalmamalı.

ece_sukan