MSE, 1-3 Aralık’ta Boğaziçi Üniversitesi’nde

299

Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Kulübü’nün organizasyonu olan “Management Study with Executives1-2-3 Aralık tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi‘nde yapılacak.

3 yıl önce Yılın En İyi İş Adamı seçilen Ahmet Nazif Zorlu’nun MSE 13’te ettiği Bu organizasyon benim gençliğimde olsaydı Vestel şu an çok daha büyük olurdu.” lafı aslında her şeyi özetler nitelikte. Peki Zorlu Holding’in sahibi sayın Zorlu’nun bu lafları neye dayanıyor?

Geçtiğimiz Yılın En iyi İş Kadını seçilen Begümhan Doğan Faralyalı’nın “Ben hayatta da kendini bilmeden yaşamaya çalışmanın çok zor bir mücadele olduğunu düşünüyorum. Onun için kendinizi tanımaya bu etkinlikle başlayın.” sözü de Ahmet Nazif Zorlu’yu destekler nitelikte.

mse-1-3-aralikta-bogazici-universitesinde-umblog

MSE 3 günden oluşan ve yönetici olma yolunda nelerin yapılması ve nelerin yapılmaması gerektiğini özetleyerek değil, bu konuda her türlü sorunun derinine inerek, kafalardaki tüm soru işaretlerini gideren bir organizasyondur.

Sektörünü belirlemek, şirket içinde yükselmek ve kendi işini kurmak adına her şeyi bulabileceğin MSE 1-2-3 Aralık’ta!

Eczacıbaşı Holding’in CEO’su Dr. Erdal KARAMERCAN Allianz Türkiye’nin CEO’su Aylin SOMERSAN ETİ’nin CEO’su Lütfi Hakan POLATOĞLU QNB Finansbank’ın Başkan Yardımcısı Hakan ALP Arçelik’in International Marketing Director’ü Monica LAVORSCHİ Accenture’ın CEO’su Dilnişin BAYEL Alarko Holding’in CEO’su Ayhan YAVRUCU ve Arzum’un Yönetim Kurulu Başkanı Murat KOLBAŞI bizi yalnız bırakmayacak isimlerden birkaçı.

MSE’ye veda niteliğindeki son günde ise Yılın Sektördeki en iyi isimleri ve şirketleri ödüllendirilecek.

20 dalda verilen ödüller geçen sene olduğu gibi bu sene de televizyonda canlı olarak yayınlanacak.

Detaylı Bilgi
Başvuru