Moda Haber New York Fashion Week Enleri

227

Modanın kalbi nerede atıyor diye sorarsanız birkaç gün önce New York’ta atıyor derdim. 3 Eylül’de başlayan moda haftası 11 Eylül’e kadar sürdü.  Dünyaca ünlü markalar gelecek yılın İlkbahar-Yaz koleksiyonlarını tanıttılar. Pekii, dünyaca ünlü bu moda haftasında kimler bizim gözümüze çarptı?

İşte New York Fashion Week’ten enler!

En retro 

Rita Ora, özellikle saçlarıyla retro bir görünüm elde eden Rita Ora, elbisesi deri olmasaydı direk Mad Man’den fırlamış gibi görünebilirdi.

1 (2)

En şık

Harley Viera Newton, Amerikalı model bence bu sade tercihiyle günümüz modasını çok iyi yansıtmış, crop top ve yüksel bel etek benim zaten favori parçalarımdan.

2 (3)

En güzel

Jaime Chung, o kadar sarışın güzelin arasında Jaime Chung’un gözleri ışıl ışıl parlamıyor mu? Çok sempatik ve güzel buldum kendisini.

3 (3) 4 (2)

En egoist Rihanna, Rihanna bize diyor ki, ‘’ben zaten tamamım, pilatese gider gibi Fashion Week’e gelsem de en güzel benim..’’

5 (2)

En rekli

Nicki Minaj, kendisini her ne kadar pek beğenmesem de moda haftasındaki bu renkli tarzı dikkat çekiciydi.

7 (1) 6 (2)

 

En bohem

Camille Charriere, üzerine attığı kimonomsu pançosu ve açık saçları ona çok rahat bir görünüm kazandırmış. Bir blogger için çok yerinde bir seçim olmuş.

8

En yakışıklısı

Adrian Grenier, yeteri kadar cool, yeteri kadar yakışıklı, yeteri kadar şık.

9 (1)

En ben hala varım diyen

Jenifer Lopez, Pitbull ile yaptığı düet yeterince ilgi çekmeyince aynı şarkıyı Iggy Azalea ile çok çok daha seksi bir klip çekip yayınladı ve bu bana cidden acınası geldi, yani cinselliğini kullanarak para kazananlara alıştık ama tek çaresi bu olanlar artık rahatsız edici.

10

En hayal kırıklığı yaratan

Olivia Palermo,  Olivia her zaman şık olmayı beceren kadınlardan biriyken nasıl bu kadar sönük kaldı bilmiyorum. Ayakkabısı ise çok yanlış kullanılmış, kişisel olarak en sevmediğim modellerden biridir ve bu tarz bir ceketle, kırmızı ojelerle beraber asla giyilmemelidir diye düşünüyorum.

11

En altı şişhane üstü tophane

Miley Cyrus oldu. Çok şaşırdınız değil mi? Tabi ki dikkat çekmeye çalışacak ve ilgi görmek isteyecekti.

12

En yaşına göre giyinmeyen

Dakota Fanning, bunu seçtikten sonra Dakota Fanning’in yaşına baktım da baya baya 20 yaşındaymış ama hiiç göstermiyor,  birbirinden uyumsuz desenli ve kumaşlı bu görüntüsü hiç iyi bir tercih olmamış.

13

En duyarlısı

Tim Gunn oldu, ALS hastalığının farkındalığı için podyumda Heidi Klum’a başından aşağı bir kova buzlu su döktürdü. Tabii samimiyeti tartışılabilir ama bu gecede bunu hatırlatması güzeldi.

14

En yaşına göre giyinen

Martha Stewart. Yakışmıyor arkadaşım 549 yaşında kadınlara 18 yaşındalarmış gibi giyinmek yakışmıyor, kimseyi yargılamak değil tabi bu, göz zevki diyelim..

15

New York moda haftasında bizim seçtiklerimiz bu şekildeydi, biraz eğlence biraz ilham olsun..