Öğrenci Kariyeri Unilever ile Buluşuyor!

367

Üniversite öğrencilerine yönelik yaptığı geniş katılımlı etkinliklerle, öğrencilere yeni perspektifler kazandıran ve de birçok yerde staj fırsatı sunan Öğrenci Kariyeri, bu sefer bir dünya markası olan Unilever’la öğrencileri buluşturuyor.

Öğrenci Kariyeri’nin düzenlediği etkinlik 10.00-12.00 saatleri arasında Unilever Türkiye Ofisi Ümraniye’de gerçekleşecek.

24 Aralık’ta gerçekleşecek olan etkinlikte 25 öğrenci ve yeni mezun Unilever ile buluşacak. Sabah 10.00’da kahvaltıyla başlayan programda Unilever’ın işe alım süreciyle ilgili öğrenciler bilgi alma şansı bulacak. Son oturum ise Soru & Cevap şeklinde devam edecek.

Öğrenciler Unilever Tarafından Sunulan İş ve Staj İmkânlarından Faydalanabilecek

Etkinlik sonrasında gerekli yetkinlikleri sağlayan kişiler uygun görülmesi durumunda Unilever tarafından sunulan staj ve iş imkânlarından faydalanabilecekler.

ETKİNLİĞE BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYIN!

Unilever’i Tanıyalım

Dünyanın en büyük hızlı tüketim ürünleri şirketlerinden biri olarak, tüm dünyada sürdürdüğü yatırım atağıyla, küresel pazardaki etkinliğini ve payını sürekli artıran Unilever, Türkiye’deki ilk yatırımını 1952 yılında İstanbul Bakırköy’de kurulan Sana fabrikasıyla gerçekleştirdi.

Unilever

Unilever’in geçmişi, 1860’lı yıllara kadar uzanan Margarine Unie ile İngiliz sabun şirketi Lever Brothers’ın 1930 yılında birleşmesine kadar uzanıyor. Dünyanın 190’dan fazla ülkesinde, her gün 2 milyar insana ulaşıyor ve onların beslenmelerine yardımcı oluyor, kendilerini ve evlerini temiz ve ferah tutmak için tercih ettikleri ürünleri yaratıyor, pazarlıyor ve dağıtıyoruz.

Unilever, dünyanın dört bir yanında binlerce hissedarı olan %100 halka açık, şeffaf ve uluslararası bir şirkettir.

Unilever faaliyette bulunduğu tüm ülkelerde yerel değerleri benimseyerek, etnik kökenler veya dini inançlar gibi her türlü ayrımcılığa karşı çıkmaktadır. Unilever’in herhangi bir politik gündemi bulunmamaktadır ve herhangi bir politik parti ya da görüşe destek vermemektedir.

Unilever Türkiye

Unilever olarak bu topraklardaki tarihimiz, Sunlight markalı sabun gibi ürünlerimizle yüzyıla yakın bir geçmişe dayanıyor. 1924 yılında G&A Baker Limited şirketiyle tanıştığımız Türkiye’de, ilk yatırımımız, 1952’de İstanbul/Bakırköy’de kurulan SANA fabrikasıyla gerçekleşti. Bu yatırımla ülkemiz için katma değer ve istihdam yaratmaya başlarken, bu misyonu hala aynı kararlılık ve özveriyle sürdürüyoruz. Unilever Türkiye olarak, bugün 8 fabrika yatırımımız, 5.000’i aşkın çalışanımız ve 34 ülkeye ihracatımızla Türkiye ekonomisine katma değer sağlıyoruz. Pazara sunduğumuz markalarla Türkiye’de her ay 51 milyon tüketicinin yaşamının bir parçası olarak yer alıyoruz. Tüm faaliyetlerimizde Türkiye insanının iyilik ve esenliğini ön planda tutuyoruz. Markalarımız hakkında Unilever olarak 400’ü aşkın markaya sahibiz ve bunlardan 14’ü yılda 1 milyar avroyu aşkın bir satış rakamına ulaşıyor.