Okula Dönüş Sonbahardan Belli Olur

347

Yaz havasından çıkıp sonbahara hızlı bir giriş yaptık, kim derdi ki hava bir anda bu kadar hızlı değişecek? Havaların soğuyup sonbahara dönmesi demek güzel okullarımızın açılması anlamına da geliyor. Şu an tabi bir yandan düşünüyorsun gardırobum ne halde ve ben okula giderken ne giyeceğim? E birde üniversite 1.sınıfsan ve tarzınla insanları etkilemek istiyorsan doğru yerdesin çünkü birazdan sana birkaç ipucu vereceğim tabii bu demek değil ki üst sınıflar bunu dikkate almasın, sizde var olan stilinizi daha güçlü hale getirebilirsiniz.

okula-donus-sonbahardan-belli-olur-umblog-umb-blog-7 okula-donus-sonbahardan-belli-olur-umblog-umb-blog-8okula-donus-sonbahardan-belli-olur-umblog-umb-blog-11

İlk önce olmazsa olmazlarımız basic t-shirtler le başlamak istiyorum, ben her sezon kullanıyorum kendilerini ve sabah sabah gözlerini açamadan giyindiğin için senin de kurtarıcı parçan olacak eminim. Peki basicler nasıl kombinlenir? hava kapalı olduğu zaman koyu renk Jean ve balıkçı gömleklerin sana eşlik edecekler, ayağına da postallarını çektin mi oh mis, tabi olmazsa olmaz sırt çantalarımızı unutmuyoruz değil mi? Ah o kitaplar, defterler, bilgisayarlar yok mu? Hepsini anca sığdırırız sırt çantamıza.

okula-donus-sonbahardan-belli-olur-umblog-umb-blog-12 okula-donus-sonbahardan-belli-olur-umblog-umb-blog-9 okula-donus-sonbahardan-belli-olur-umblog-umb-blog-6 okula-donus-sonbahardan-belli-olur-umblog-umb-blog-3

Şimdi sıra her sezon asla sıkılmadığımız her mevsim için özel kombinler yaptığımız yıldız parçamız kot ceketlerde. Kendileri her boy ve her model sevilmektedir. Kot cekete en güzel yakışansa şüphesiz siyah jeanlerimiz, tabii Jean on Jean kombinlerde çok iyiyimdir diyenleri de podyumlarda görmek isteriz açıkçası.

okula-donus-sonbahardan-belli-olur-umblog-umb-blog-13 okula-donus-sonbahardan-belli-olur-umblog-umb-blog-5 okula-donus-sonbahardan-belli-olur-umblog-umb-blog-2 okula-donus-sonbahardan-belli-olur-umblog-umb-blog-1

Ceketi kısa tercih edip altından ince bir bluz giyilebilir ama ben oversize ceketlerin hastasıyım aynı zamanda da çok üşürüm diyorsanız ceket altından bir sweatshirt ya da kazak öneriyorum böylece hem sıcacık olacak hem de tarzınızla fark yaratacaksınız.

okula-donus-sonbahardan-belli-olur-umblog-umb-blog-okula-donus-sonbahardan-belli-olur-umblog-umb-blog-4

 

 

 

 

 

 

 

Ben okula giderken biraz daha zamana sahibim ve klasik küçük siyah elbisemden vazgeçemem diyorsan elbette sende haklısın ama küçük bir değişiklik yapalım mı? Siyah elbiseni giy üstüne ise kırmızı bir deri ceket boynuna çok sade bir fular tak, ayağına da en sevdiğin siyah kısa botlarını giydin mi? İşte tamamdır şimdi derse yetişebilirsin. Deri ceketi sadece kırmızıyla kısıtlamak istemem tabi kendisinin her rengi beni benden alıyor.

okula-donus-sonbahardan-belli-olur-umblog-umb-blog-14 okula-donus-sonbahardan-belli-olur-umblog-umb-blog-10

Fark ettiysen çok fazla değişik parçalar kullanmadık, kendine yıldız parçalar seçip geri kalanı sürekli temel parçalardan oluşturabilirsin. Örneğin bir Jean üstü basic t-shirtü ister oduncu gömlekle, ister kot ceketle ister deri ceketle kombinleyebilirsin. Hayal gücü sana kalmış. Ve son olarak okula gittiğini unutma dikkat çekmek için abartmaya değil farklı olmaya ihtiyacın var.

 

CEVAP VER

four + 6 =