Pazarlama Dünyası Marketing Meetup’ta Buluşacak

467

Kariyerden ekonomiye, teknolojiden girişimciliğe, sanayiden eğitim ve sosyal hayata kadar daha bir çok başlığın pazarlamacı gözüyle yeniden değerlendirildiği Marketing Meetup, 30 Nisan Cumartesi günü Doğuş Üniversitesi Acıbadem Kampüsü’nde ücretsiz olarak gerçekleşecek.

marketingmeetup-afis(1)Pazarlama alanında kariyerini sürdüren profesyoneller, medya planlama ve satın alma profesyonelleri, marka sahipleri, girişimciler ve yöneticileri, reklam ajanslarında çalışan profesyoneller ve pazarlama alanında kariyerini geliştirmek isteyen öğrencilerin buluşacağı etkinlik için geri sayım başladı. Eğer siz de hep aynı kişilerin, aynı şeyleri söylediği konferanslardan uzaklaşıp bilgi ve paylaşımın gücüne odaklanmak istiyorsanız, Marketing Meetup tam size göre. Bu konferansla, pazarlama dünyasını yalnızca takip etmekle kalmayıp seyirci koltuğundan dümene geçmenizi sağlayacak usta isimlerle bir gün geçirebileceksiniz. Nöropazarlamadan mobil pazarlamaya, dijital pazarlamadan CRM sistemlerine dek pazarlamanın her ayağının ele alınacağı etkinlikte şuana dek kesinleşmiş 13 konuşmacı yer alıyor. Pazarlama alanında kariyerini sürdüren profesyonelleri, medya planlama ve satın alma profesyonellerini, marka sahiplerini, girişimciler ve yöneticileri, reklam ajanslarında çalışan profesyonelleri ve pazarlama alanında kariyerini geliştirmek isteyen öğrencilerin buluşacağı buluşturacak etkinlik için geri sayım başladı.

Programın netleşen konuşmacıları;
Akan Abdulla – Yönetici Ortak, Future Bright Group; Cemal Büyükgökçesu – UX ve Analytics Danışmanı, Google; Deniz Güven – Şubesiz Bankacılık Birim Müdürü, Garanti Bankası; Güven Borça – Marka Danışmanı, Markam Kurucusu; Hakan Akben – Pazarlama Profesyoneli, Köşe Yazarı; Hasan Başusta – Dijital Pazarlama Danışmanı, Blogger; Haydar Özkömürcü – Yönetici Ortak, Pazarlamasyon.com; Kılınç Orhan Demir – Kurucu Ortak, Neuro Discover; Kına Demirel Beskınazı – Pazarlama İletişimi & CRM Direktörü, Migros; Mustafa Kabakçı – Türkiye Pazarlama Müdürü, NIVEA Beiersdorf; Necip Murat – Kurucu, Pazarlamasyon.com; Doç. Dr. Orhan Erdem – Bilgi Üniversitesi Öğretim Üyesi, Yazar; Uğur Batı – Kurumsal İletişim Direktörü, Borsa İstanbul

Etkinlik gününe dek sosyal medya üzerinden düzenlenecek olan yarışmaları takip etmek için Marketing Meetup’ın Twitter hesabını da takip edebilir, #marketingmeetup hashtagi ile etkinlik öncesi topluluk ile etkileşime geçebilirsiniz.

Detaylı bilgi ve kayıt için