Radyo Günlüğü İstanbul Üniversitesi’nde

320

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi radyosu olan Radyo İletişim’in 2013 yılından beri tüm üniversite öğrencilerine açık ve ücretsiz olarak gerçekleşen ‘’Radyo Günlüğü‘’ projesiyle öğrencilere sosyalleşme ve sektörü yakından tanıma imkânı sunuyor. Proje kapsamında sertifika programları, söyleşiler ve seminerler düzenleniyor.

radyo-gunlugu-istanbul-universitesi-nde-universite-medya-birligi-02

İlk etkinliğini 15 Aralık Salı günü düzenlenecek olan ‘’Radyo Günlüğü’’nün bu dönem 14 hafta sürmesi planlanıyor. İlk etkinliğin konusu ;” Türk Müziğinde Taze Kan Olmanın Avantaj ve Dezavantajları” olarak belirlendi. Sosyal medya üzerinden yaptığı anketle konuyu belirleyen Radyo İletişim aynı zamanda Üniversite Medya Birliği üyesi.

İlk etkinliğin konukları sanatçı İrfan Özata, yılın en iyi çıkış yapan kadın sanatçısı Simge Sağın, müzik eleştirmeni Yavuz Hakan Tok olacak. Etkinliğin moderatörü ise; radyo programcısı ve Klinik Psikolog Gökhan Çınar.

Canlı Performanslarla renklenecek ‘’Radyo Günlüğü’’ projesinin ortakları Üniversite Medya Birliği, Kral Pop Radyo, Kral FM ve İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’dir.Etkinlik dışarıdan katılıma açıktır.