Radyonun Oskarları Sahiplerini Buluyor!

276

Türkiye’de radyo adına düzenlenen en büyük ödül organizasyonu Oydar Radyo Oskarları ödül töreni için geri sayım başladı.

En iyi haber radyosu, en iyi yabancı müzik radyosu, en iyi müzik editörü gibi 18 kategoride ödül verilecek organizasyon Türkiye’nin en büyüğü olmasıyla öne çıkıyor. En iyi üniversite radyosu kategorisini Üniversite Medya Birliği‘nin belirlediği Radyo Oskarları’nda bir çok ünlü radyocu ve sanatçı da sahne showlarıyla geceye renk katacak.

Özel Radyo Yayıncıları Derneği (ÖRYAD) başkan yardımcısı ve Oydar’ın genel yayın yönetmeni Erkut Aktaş yaptığı açıklamada:” Türkiye’nin en büyük radyo ödül organizasyonunu radyoculara hediye ediyoruz umarım bu ödül töreni geleneksel bir hale gelecek ve her yıl bu coşkuyu, heyecanı birlikte yaşayacağız, tüm radyocu arkadaşlarıma destekleri için teşekkür ediyorum” dedi.

Sadece radyonun ödüllendirileceği organizasyon 4 Mayıs 2015 Pazartesi günü Cemal Reşit Rey’de gerçekleştirilecek.

Üniversite Medya Birliği’nin yaptığı görüşmeleri, iş ortaklıklarını, üye kulüplerin etkinliklerini, medya sponsorluklarını, iş ortaklarının düzenlediği organizasyonların haberini yapar. Üniversite öğrencilerini ilgilendiren her konuda ÜMB bloga içerik üretir. Medya ve iletişim sektöründen alanında uzman kişiler ile röportajlar yapar. Sektörün öncü kişilerinin katıldığı workshoplar düzenler.