SEOzeo’15 Başlıyor!

417

Türkiye’nin SEO çalışmalarında en inovatif dijital pazarlama ajanslarından biri olan SEOzeo’nun bu sene 3. kez Şişli Marriott Hotel’de düzenlediği SEOzone’15 konferansında, 28 Kasım 2015 tarihinde bir ilk gerçekleşecek. Konferansın Contentzone oturumunda Türkiye’nin “ilk içerik pazarlama konferansı” sunumu yapılacak.

SEO çalışmalarının vazgeçilmez bir parçası olan içerik pazarlaması konusunda dünyadan ve Türkiye’den konusunda uzman konuşmacılar, deneyimlerini katılımcılarla paylaşacak. Ayrıca aktif workshoplarla sunumlar zenginleşecek.

Konuşmacılar arasında;

Distilled ajansı içerik uzmanı Hannah Smith, Hubspot kıdemli pazarlama uzmanı Anum Hussain, 2016 e-mail pazarlaması dinamikleri konusunda uzman Tamara Gielen, Content Marketing Award 2013 ödülünün sahibi Nenad Senic gibi önemli isiler bulunuyor. Ülkemizden icerik.com‘un  kurucusu Tuğçe Seven ve yemek.com ‘un ürün müdürü Batuhan Apaydın da içerik pazarlaması deneyimlerini Contentzone oturumunda paylaşacak.

Ayrıca bloggerlara yönelik olarak, blogger ve sosyal medya teknolojileri kapsamında paylaşım yapan ödüllü RazorSocial kurucusu Ian Cleary de, blogların geliştirilmesi konusunda sunum yapacak.

Katılımcılar için biletler ve program seozeo.com.tr adresinde yer alıyor. Etkinlikte katılımcılar için simültane çeviri olanağı sunuluyor.