Serdar Gökalp İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde!

256

Ticaret İletişim Kulübü ve Üniversite Medya Birliği’nin düzenlediği “Radyo ve Radyoculuk Söyleşisi” 15 Aralık 2014 Perşembe günü Sütlüce Yerleşkemizde düzenlendi.

Söyleşiye Best FM radyocularından Serdar Gökalp konuşmacı olarak katıldı. Gökalp yayın hayatını ve radyoculuğu esprili bir dille anlatarak konuşmasına başladı. Sonrasında ise üniversite ziyaretlerinden, ilginç ve komik panel anılarından bahsetti. Üniversitelerdeki programların daha çok sohbet havasında geçiyor olmasından mutluluk duyduğunu söyleyerek soru cevap kısmına geçmek istediğini belirtti.

Öğrencilerin cevabını merak ettiği ilk soru Serdar GÖKALP’in nasıl radyocu olduğu ve bu işi neden istediğiydi. Yakın çevresinde, kolay espri üreten ve rahat konuşabilen biri olarak tanındığını söyleyen Gökalp “Çevremdeki insanların etkisi büyük.” dedi. İşinin ve başarısının sırrının ise her işte olduğu gibi istemek ve vazgeçmemek olduğunu dile getirdi. 

Ayrıca amacı dinlenmek olan birisinin çok araştıran ve her konu hakkında az ya da çok bilgisi olan bir kişi olması gerektiğini ifade ederek “Zaten her şeyi konuşabilen bir insandır güzel insan” dedi. Sadece komik olmanızı beklemeyen, sizinle muhabbet etmeyi de arzulayan insanlara karşı konuşmaktan mutluluk duyduğunu belirtti.

Kaynak: İstanbul Ticaret Üniversitesi